.

1 .На перика е 100% Висок Квалитет на Бразилецот remy човечка коса , ви дава убави резултати што изгледа 100% пр

Оценка на посетителот:
Залиха

1.Материјали : влажно и брановидна пред извлечен бебе коса чипка пред перики човечка коса се Намали од Де

Оценка на посетителот:
Залиха

Русокоса 13x4 Чипка Пред Перика : 13x4 инчен Чипка големина на предната, Проѕирна Швајцарската Чипка, речиси

Оценка на посетителот:
Залиха

1 МАТЕРИЈАЛ : 100% Мека Топлина Отпорни Влакна Свиленкаста и Мека, Должина : 24 инчи, Тежина : 280g, Текстура : До

Оценка на посетителот:
Залиха

[Материјал] : Плетенка перика, висок квалитет на синтетички влакна направени на хемиски влакна, висока т

Оценка на посетителот:
Залиха

Боја : Русокоса Моменти, Стил : Кадрава, Должина : 18 инчи, Капа Големина : Просек.Материјал : Одличен Квалит

Оценка на посетителот:
Залиха

ПРИРОДНИ ЧИПКА БОЈА.РАКАВРЗАНИ ЧИПКА БАЗИРАНИ ДЕЛ.ДЛАБОКО & МЕКА РАЗДЕЛБА.МЕК И ЛЕСЕН СТИЛ.Боја Прикажа

Оценка на посетителот:
Залиха

【Коса Материјал】 : 100% Необработени Бразилецот Директно Боб Чипка Пред Перики Човечка Коса, се Намали О

Оценка на посетителот:
Залиха

【Прилагодливи дише материјал】 Оваа перика одговара на повеќето глава големини и форми, со флексибилни

Оценка на посетителот:
Залиха

И тоа исто така може да донесе симпатична впечаток и зрелост.Косата материјал се мек тип.Ние се користи

Оценка на посетителот:
Залиха

Нејзините не само чудно, но исто така и физички.Околу носат перика.Нејзините не само чудно, но исто така

Оценка на посетителот:
Залиха

Косата стил : Лажен Скалпот Врвот База италијански Краток Yaki Бран Боб Полна Машина Направени со Тресок.Б

Оценка на посетителот:
Залиха

ПРИРОДНИ ЧИПКА БОЈА.РАКАВРЗАНИ ЧИПКА БАЗИРАНИ ДЕЛ.ДЛАБОКО & МЕКА РАЗДЕЛБА.МЕК И ЛЕСЕН СТИЛ.Боја Прикажа

Оценка на посетителот:
Залиха

ПРИРОДНИ ЧИПКА БОЈА.РАКАВРЗАНИ ЧИПКА БАЗИРАНИ ДЕЛ.ДЛАБОКО & МЕКА РАЗДЕЛБА.МЕК И ЛЕСЕН СТИЛ.Боја Прикажа

Оценка на посетителот:
Залиха

Губење на Материјал : 100% Необработени Бразилецот Човечка Коса СТП Свила Скалпот База на Врвот Чипка Зат

Оценка на посетителот:
Залиха

Munx коса биле посветени на давањето перики и косата extentions за 8 години, ние имаме свои брендови, фабрики и б

Оценка на посетителот:
Залиха

➤ Pacakge вклучуваат : 1 краток mens перика, 1 боло вратоврска и 1 бесплатно во косата нето ➤ Направен од Висок

Оценка на посетителот:
Залиха

Совршен за ноќта на вештерките cosplay , концерти, темата партии, свадби, датира, аниме костимот партија, сек

Оценка на посетителот:
Залиха

Косата екстензии складирање торба ќе го направат вашиот hairpieces гледа убаво и свежо.Како едноставна тоа ќ

Оценка на посетителот:
Залиха

【 Вода Бран Чипка Пред Перика Материјал】Suliny Вода Бран Чипка Пред Перика Се Направени Од 100% Необработен

Оценка на посетителот: