.

1 .На перика е 100% Висок Квалитет на Бразилецот remy човечка коса , ви дава убави резултати што изгледа 100% пр

Залиха

1.Материјали : влажно и брановидна пред извлечен бебе коса чипка пред перики човечка коса се Намали од Де

Залиха

Русокоса 13x4 Чипка Пред Перика : 13x4 инчен Чипка големина на предната, Проѕирна Швајцарската Чипка, речиси

Залиха

1 МАТЕРИЈАЛ : 100% Мека Топлина Отпорни Влакна Свиленкаста и Мека, Должина : 24 инчи, Тежина : 280g, Текстура : До

Залиха

[Материјал] : Плетенка перика, висок квалитет на синтетички влакна направени на хемиски влакна, висока т

Залиха

Боја : Русокоса Моменти, Стил : Кадрава, Должина : 18 инчи, Капа Големина : Просек.Материјал : Одличен Квалит

Залиха

ПРИРОДНИ ЧИПКА БОЈА.РАКАВРЗАНИ ЧИПКА БАЗИРАНИ ДЕЛ.ДЛАБОКО & МЕКА РАЗДЕЛБА.МЕК И ЛЕСЕН СТИЛ.Боја Прикажа

Залиха

【Коса Материјал】 : 100% Необработени Бразилецот Директно Боб Чипка Пред Перики Човечка Коса, се Намали О

Залиха

【Прилагодливи дише материјал】 Оваа перика одговара на повеќето глава големини и форми, со флексибилни

Залиха

И тоа исто така може да донесе симпатична впечаток и зрелост.Косата материјал се мек тип.Ние се користи

Залиха

Нејзините не само чудно, но исто така и физички.Околу носат перика.Нејзините не само чудно, но исто така

Залиха

Косата стил : Лажен Скалпот Врвот База италијански Краток Yaki Бран Боб Полна Машина Направени со Тресок.Б

Залиха

ПРИРОДНИ ЧИПКА БОЈА.РАКАВРЗАНИ ЧИПКА БАЗИРАНИ ДЕЛ.ДЛАБОКО & МЕКА РАЗДЕЛБА.МЕК И ЛЕСЕН СТИЛ.Боја Прикажа

Залиха

ПРИРОДНИ ЧИПКА БОЈА.РАКАВРЗАНИ ЧИПКА БАЗИРАНИ ДЕЛ.ДЛАБОКО & МЕКА РАЗДЕЛБА.МЕК И ЛЕСЕН СТИЛ.Боја Прикажа

Залиха

Губење на Материјал : 100% Необработени Бразилецот Човечка Коса СТП Свила Скалпот База на Врвот Чипка Зат

Залиха

Munx коса биле посветени на давањето перики и косата extentions за 8 години, ние имаме свои брендови, фабрики и б

Залиха

➤ Pacakge вклучуваат : 1 краток mens перика, 1 боло вратоврска и 1 бесплатно во косата нето ➤ Направен од Висок

Залиха

Совршен за ноќта на вештерките cosplay , концерти, темата партии, свадби, датира, аниме костимот партија, сек

Залиха

Косата екстензии складирање торба ќе го направат вашиот hairpieces гледа убаво и свежо.Како едноставна тоа ќ

Залиха

【 Вода Бран Чипка Пред Перика Материјал】Suliny Вода Бран Чипка Пред Перика Се Направени Од 100% Необработен

Залиха

1 чешли во предниот и 2 се на грбот, мека и издржливи перика капа со прилагодливи ремени, која е за да се вк

Залиха

· Висок Квалитет на Синтетички Влакна : краток боб headband перика е направен од премиум headband перика синтети

Залиха

Одликувајќи се со кадрави, долго и вода бран стил, оваа декоративни перика може да hep ја промените обични

Залиха

ВИТКАЊЕ ЖЕЛЕЗО БЕЗБЕДНО ДО 400℉.ПРЕДИЗВЛЕЧЕН ДЕЛ.УВО ДО УВО ЧИПКА.Боја Прикажани : OT613 PKB, СЕНФ.Бои на слик

Залиха

Рака Врзана 5" Чипка Дел.Виткање Железо Безбедно 400ºF.Рамна И Поставени РакаВрзани Чипка Разделба.Боја П

Залиха

Пакет : 1 перики+1 бесплатно во перика капа.Шефот на Турнеја : 5461cm .Дише chrysanthemum нетосо прилагодливи ремени

Залиха

Премиум Материјал : 100% Јапонски Kanekalon влакна се направи косата повеќе е природен.Увезени отпорни на топл

Залиха

Туристи кои бараат луксуз Храмот на Храмот Чипка Фронт.Monofilament Врвот.РакаЗаврзана База.Vibralite Синтетички

Залиха

Материјал на Длабока Бран Перика : 100% Бразилецот Богородица Човечка Коса Чипка Пред Перика, мека и здрав

Залиха

613 Русокоса Т Дел Чипка Пред Перики,Направени со 100% Бразилецот Човечка Коса,Коса се Намали Од Млада Дево

Залиха

Целосна Чипка ПерикаПремија мекаиндискиот богородица Губење на Природните Права.Hiar Боја #1 B, 120% Густина

Залиха

Длабоко Дел YAKY ДИРЕКТНО Чипка Пред Перика 100% Необработени Човечка Коса 100% ракаврзани длабоко дел чипка

Залиха

Ве молиме Забелешка : Оваа Ставка Е Боја Може Да се Разликува Поради Својствени Производство Варијации

Залиха

Целосна Чипка ПерикаПремија монголски богородица Коса Длабоко Бран.Hiar Боја #1 B 120% Густина,Бидејќи камер

Залиха

На Листата за Природна Боја #1 B.Овој модел е достапен во сите природни бои и со различни сива процент,ве м

Залиха

Нашата цел е обезбедување на вас со најдобрите шопинг искуство.[Човечка Коса Перика]Во тековниот пазар,

Залиха

1.Maxine 360 Чипка Фронтален Перика Директно Перики Човечка Коса100% Необработени Човековите Богородица Коса,

Залиха

☃【Тело Бран Чипка Пред Перика】Нова 4x4 чипка затворање слободни дел перики човечка коса пред куби,тоа м

Залиха

Губење на Материјал : 8 A Одделение 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса, Лабава Длабоко Б

Залиха

Целосна Чипка ПерикаПремија перуанскиот богородица Губење на Природните Права.Hiar Боја #1,120% Густина,Бид

Залиха

продавачот продавница име : Da Jun,100% Бразилецот Богородица Човечка Коса.Коса должина се протега на должин

Залиха

продавачот продавница име : Da Jun,100% Перуанскиот Богородица Човечка Коса.Коса должина се протега на должи

Залиха

1.HD Проѕирна Чипка, Одговара на Сите Кожи£ Мека и Дише 2.13 X6 Чипка Фронтален Перика, Длабоко Разделба како

Залиха