.

Оперативен напон : 4.5 V~5.5 V Интегрирано RC осцилатор.I2 C一bинтерфејс 168 бита RAM меморија за прикажување склад

Залиха

AC адаптер за 16070 Вистински Redcat Тркачки делови.Redcat Трки Дел # : 16053 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте ги Упат

Залиха

[Size]50.3 x 19 х 8мм(Dxšxv);Емитуваат Боја : Црвена;екран : 0.56 инчен;Напон / тековни : 2 V20m A;Pin : 14;Јавни нозе : 14、11、10、

Залиха

Модул име : DCDC напојување чекор надолу модул со USB интерфејс (IC : MC34063).Карактеристики : Текст работен напо

Залиха

Оперативен напон : 5 V DC, Статична струја : Помалку од 2m A, IO логика напон : 5 V, Откривање на далечина : 2cm~450cm.О

Залиха

1 MHz : Префрлување фреквенции до 1 MHz, компензира за напон загуба во квази‑CV режим.Верзија 8.4 V : Верзија 8.4 V

Залиха

【24 V DC 36 V 48 V 60 V да DC 5 V 】Влезен Напон : 24 V 36 V 48 V 60 V Излезен Напон : DC 5 V Излезна Струја : 5 A 25 W 【93% конверзија

Залиха

2 / 3 / 8 фаза паметен полнач за оловокиселина за батерии и Liion батерии, микропроцесори контролирани менаџм

Залиха

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Залиха

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Залиха

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Залиха

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Залиха

Компактни димензии и мала тежина, лесно да се инсталира.Компактни димензии и мала тежина, лесно да се ин

Залиха

Внимание : Со цел да се користи во текот 3А ќе треба да се користи електронски означени ТипC кабел, ТипC по

Залиха

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Залиха

Широк спектар на напонот пропис.Надворешни висока прецизност мулти прстен potentiometer, точен напон на вредн

Залиха

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Залиха

За да се постигне DC јамка тековната откривање, прекуструјна откривање, прекуструјна и краток спој по пр

Залиха

Согласност со EN50155 железничката стандард 2"x1" компактна големина со низок профил(10.5 mm) 4 : 1 широк влезниот

Залиха

Полнење Essentials Дома и Патување Комбо Полнење Поставите Пренапони Заштитени Карактеристики : Пренапони З

Залиха

ниска потрошувачка на енергија 一85d Bm висока примање на нестабилност.Исполнат условите на CE, FCC.Поддршка

Залиха

2 : 1 широк влезниот опсег 1500 VAC I / O изолација.Вграденво EMI филтер, ниска бран на бучава 100% полно оптоварува

Залиха

2"x1" компактна големина.Dual во линија пакет (НАТОПИ) 2 : 1 широк влезниот опсег.Заштита : Краток спој / Преоп

Залиха

Се конвертира DALI сигнал на PWM сигналот.Вграденво притисни намалена функција.Целосно изолирани од пласт

Залиха

1 Една игла една нишка синџир бод 101 пренослива торба поблиску.2 Шиење капацитет до 3мм (1 / 8in.), 8 plies на харт

Залиха

Оваа аудио засилувач одбор е опремен со Класа T TK2050 чип обезбеди HiFi стерео аудио и висока излезна моќнос

Залиха

Опремени со биланс на функцијата, за да се осигура дека секоја батерија на мобилен е целосно наполнета в

Залиха

* * * Во прилог на прагот на вредноста potentiometer други две potentiometers не им е дозволено да бидат префрлени на мо

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Залиха

Согласност со EN50155 железничката стандард 2"x1" компактна големина со низок профил(10.5 mm) 4 : 1 широк влезниот

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Залиха

KASMOM е интернационален онлајн продавница специјализирана во областа на Општа алатка додатоци и Електри

Залиха

Водоотпорен и неизолирани 72 W зголеми конвертор модул за конвертирање 12 V(1032v) да 24 V±0.25 V;.Влезен Напон е 10v

Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Залиха

СТРУЈА на DC : Input било DC напон од 0.9 V до 5 V, тоа може да излез 5 V DC напон stably, а максималната излезна струја е

Залиха

Моќ на други уреди со моќност Банка.Како што се рутери, USB светла, USB фанови, радијатори, 5 V мини звучници,

Залиха

66 W Полначот : Опремени со динамичен откривање и прилагодување коло.Кога една порта се користи, или USBC по

Залиха

SEYAS 1000 W трансформатор конвертор има 4 AC излези, 2 НИ Стандарден Приклучок и 2 Универзални Приклучоци за ав

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Залиха

Стандард / din rail монтажа двојна цел.Сина LED боја.Во согласност со висока ефикасност моќ 80 плус критериум.

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Залиха

НОВА Глобална 18 V AC / DC Адаптер за Замена За beatbox преносни BSC60180333 BSC60180333 Победи од Страна на др Дес Преносл

Залиха