.

Оперативен напон : 4.5 V~5.5 V Интегрирано RC осцилатор.I2 C一bинтерфејс 168 бита RAM меморија за прикажување склад

Оценка на посетителот:
Залиха

AC адаптер за 16070 Вистински Redcat Тркачки делови.Redcat Трки Дел # : 16053 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте ги Упат

Оценка на посетителот:
Залиха

[Size]50.3 x 19 х 8мм(Dxšxv);Емитуваат Боја : Црвена;екран : 0.56 инчен;Напон / тековни : 2 V20m A;Pin : 14;Јавни нозе : 14、11、10、

Оценка на посетителот:
Залиха

Модул име : DCDC напојување чекор надолу модул со USB интерфејс (IC : MC34063).Карактеристики : Текст работен напо

Оценка на посетителот:
Залиха

Оперативен напон : 5 V DC, Статична струја : Помалку од 2m A, IO логика напон : 5 V, Откривање на далечина : 2cm~450cm.О

Оценка на посетителот:
Залиха

1 MHz : Префрлување фреквенции до 1 MHz, компензира за напон загуба во квази‑CV режим.Верзија 8.4 V : Верзија 8.4 V

Оценка на посетителот:
Залиха

【24 V DC 36 V 48 V 60 V да DC 5 V 】Влезен Напон : 24 V 36 V 48 V 60 V Излезен Напон : DC 5 V Излезна Струја : 5 A 25 W 【93% конверзија

Оценка на посетителот:
Залиха

2 / 3 / 8 фаза паметен полнач за оловокиселина за батерии и Liion батерии, микропроцесори контролирани менаџм

Оценка на посетителот:
Залиха

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Оценка на посетителот:
Залиха

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Оценка на посетителот:
Залиха

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Оценка на посетителот:
Залиха

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Оценка на посетителот:
Залиха

Компактни димензии и мала тежина, лесно да се инсталира.Компактни димензии и мала тежина, лесно да се ин

Оценка на посетителот:
Залиха

Внимание : Со цел да се користи во текот 3А ќе треба да се користи електронски означени ТипC кабел, ТипC по

Оценка на посетителот:
Залиха

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Оценка на посетителот:
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Оценка на посетителот:
Залиха

Широк спектар на напонот пропис.Надворешни висока прецизност мулти прстен potentiometer, точен напон на вредн

Оценка на посетителот:
Залиха

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Оценка на посетителот:
Залиха

За да се постигне DC јамка тековната откривање, прекуструјна откривање, прекуструјна и краток спој по пр

Оценка на посетителот:
Залиха

Согласност со EN50155 железничката стандард 2"x1" компактна големина со низок профил(10.5 mm) 4 : 1 широк влезниот

Оценка на посетителот:
Залиха