.

ПАТОТТЕСТИРАНИ од СТРАНА на УЈП МУЗИЧАРИ На SE215 обезбедува детални звук со подобрен бас за лична слушањ

Залиха

ПАТОТТЕСТИРАНИ од СТРАНА на УЈП МУЗИЧАРИ На SE215 обезбедува детални звук со подобрен бас за лична слушањ

Залиха

ПАТОТТЕСТИРАНИ од СТРАНА на УЈП МУЗИЧАРИ На SE215 обезбедува детални звук со подобрен бас за лична слушањ

Залиха

Широк Компатибилност USB C Слушалка за i Pad Про 2020 2021, i Pad Воздух 2020, за i Pad Мини 6 (2021), за Mac Book / Mac Book Pro / Mac Book P

Залиха

Вклучени Компоненти : Quick Start Водич.ДО 35 ЧАСА НА ИСПОЛНУВАЊЕ Beoplay E8 3та Генерација испорача на пазарот вод

Залиха

ДО 35 ЧАСА НА ИСПОЛНУВАЊЕ Beoplay E8 3та Генерација испорача на пазарот водечки работата на батеријата Со 7 ча

Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Залиха

ДО 35 ЧАСА НА ИСПОЛНУВАЊЕ Beoplay E8 3та Генерација испорача на пазарот водечки работата на батеријата Со 7 ча

Залиха

Светот е првиот паметен телефон со 120 Hz 6.5" 4 K HDR OLED дисплејот.Светови првиот паметен телефон со променлив

Залиха

♫【Bluetooth 5.0 & HD Стерео Звук】Bluetooth слушалки донесува напредни Bluetooth 5.0 технологија за да се обезбеди побрз

Залиха

【Широк Компатибилност】 : USB C headphone е широко компатибилен со Google Пиксели 3 / 3 XL / 2 / 2 XL / 4, Еден Плус 6 T, Sumsang З

Залиха

[Помалку бучава, да се Фокусираат на звук] Активен Бучава Поништување, Луксузни Бел Метал Лулка, Безжичн

Залиха

MEE аудио M6 универзалната ПРОсе вклопуваат во уво монитори со вклучени customизгравирани метални екрани.По

Залиха

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Залиха

MEE аудио M6 универзалната ПРОсе вклопуваат во уво монитори со вклучени customизгравирани метални екрани.По

Залиха

MEE аудио M6 универзалната ПРОсе вклопуваат во уво монитори со вклучени customизгравирани метални екрани.По

Залиха

♬Совршено се Вклопуваат Овој случај е прилагодена направени за Галакси Пупки 2 &Галакси Пупки во Живо &

Залиха

♬Совршено се Вклопуваат Овој случај е прилагодена направени за Галакси Пупки 2 &Галакси Пупки во Живо &

Залиха

Овие мека спортски топки се направени за помали раце да уживаат во нивните омилени игри.Оваа група ги вк

Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Залиха

МНОГУ УДОБНА РАЧКА : Опремени со преносни рачка, оставајќи разумен простор да одговара на вашиот сопств

Залиха

1 Донесува APTX професионална аудио кодек за компресија, технологија, намалување на латентност, пренесув

Залиха

Отпорност : 32 ohms на 1k Hz.Осетливост : 100 d B / m W.Моќ ракување капацитет : 0.05 W Фреквенција Одговор : 2020,000 Hz.Мозо

Залиха

Smart складирање кутија со полнење функција, удобен за носење и контрола.Приклучок за слушалки полни црве

Залиха

1 Донесува APTX професионална аудио кодек за компресија, технологија, намалување на латентност, пренесув

Залиха

Smart складирање кутија со полнење функција, удобен за носење и контрола.Приклучок за слушалки полни црве

Залиха

1 Донесува APTX професионална аудио кодек за компресија, технологија, намалување на латентност, пренесув

Залиха

Слушалка што е Компатибилна со iphone5, 4 ipad2 / 3 HTC, 4 S серија, Samsung серија, како и дел од 3,5 mm интерфејс на телеф

Залиха

Брзо полнење : Bluetooth earbuds се само 30 минути за да се наплати, ако вашиот безжичен earbuds се целосно мртов го ст

Залиха

Брзо полнење : Bluetooth earbuds се само 30 минути за да се наплати, ако вашиот безжичен earbuds се целосно мртов го ст

Залиха

Тоа не влијае на нормалната работа на ушите додека ужива музика, особено кога не е опасен сигнал на зад с

Залиха

Врвен квалитет 5.Овој процес може да потрае до 10 секунди.СПАРУВАЊЕ КРАЈНОСТ ЗЛАТО И ВТОРИОТ BLUETOOTH УРЕД : 1

Залиха

Компатибилен за Raycon E55 E25,Skullcandy Indy,Зајнхајзер ie800 IE40 ПРО,Bang & Olufsen Beoplay h5 E8,Samsung Опрема Icon X,Sony w IC400,JBL T280 A Побе

Залиха

УДОБНО t падне дури и кога џогирање или вежбате.Вода (и пот) отпорни на екстремни средини.Бучава поништув

Залиха

оваа earbuds е многу уникатна, со тоа е полнење случај за зголемување на вашиот мобилен телефон додека пеша

Залиха

УДОБНО t падне дури и кога џогирање или вежбате.Вода (и пот) отпорни на екстремни средини.Бучава поништув

Залиха

Ве молиме прочитајте го внимателно.Ако не знаете што големината треба да се купи, ве молиме да се измери

Залиха

ве молиме прочитајте ги внимателно, ако не знаете што големината треба да се купи, ве молиме мерка на гла

Залиха

На AEО7 е дизајнирана со сите метална обвивка аглеста на 27 степени за совршен лесна одговара.Тоа е 10мм воз

Залиха

✅【2022 Надгради Smart Спорт Безжична Earbuds】 во Споредба со традиционалните спортски earbuds, Jahy2 Tech VV2 безжична

Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Залиха

Радост вграден во c Vc 8.0 микрофонот и стабилна Bluetooth 5.0 конекција ви овозможува да одговорите на повиците

Залиха

Класа сет слушалки 10 пакет со еднонасочно бучава поништување на микрофон;.Користи еден од 3,5 mm приклучок

Залиха