.

Со живот од 10,000 часа, на сијалицата ќе трае над 9 години (врз основа на 3 часа на употреба секој ден).Обезбе

Залиха

Најдобрите Dimmable BR20 LED Сијалица Затворен Потоп Светлината ✅ DIMMABLE ПОТОП СВЕТЛИНАТА Лесна затемнување сп

Залиха

Заштеда на енергија Сијалица : Уживајте светла за осветлување без висока електрична записи.Оваа ниска, a

Залиха

Моќност : 10 W / 20 W / 30 W / 40 W / 50 W.Боја : Кул Бело 6000 K / Топло Бела 3000 K / Природна Бела 4000 K.Големина : 19*19 MM=0.75*0.75 ин

Залиха

12 W / 15 W / 20 W / 30 W / 50 Материјал : керамички чип.Големина : 1919mm=0.750.75 инчи.Сјајни големина : 17mm.Работен напон : AC2

Залиха

Ние сме посветени на нашите клиенти и партнери и да работиме да се осигураме дека нашите силни односи се

Залиха

ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ : Овие енергетски ефикасни LED светилки се замени PLC / T Fluorescents и има околу годишен ене

Залиха

Забелешка:.Овој производ може да работат само на AC220 V240 V напон,.Ако сте во сад, Канада, Мексико или Јапон

Залиха

Карактеристики : База : E12 База; Лумен : 300350; Долг Живот време; Работен Напон : AC 110 V; Моќност : 3 Вати; LED : 64 Led

Залиха

Боја температура 27007000 (К).Прозрачна флукс 960 (lm).Зрак агол 24 (степени) 80 CRI.Фактор На Моќност 0.9 Тип LED spotlights N

Залиха

Круг вградна светилка 9 W 12 W 15 W 21 W dimmable вдлабнати осветлување AC85265 V led светлото на рефлекторите кабинет с

Залиха

Карактеристики : .Лесно да се инсталира.Таванот reccessed монтирани.Возачот inlcuded, поддршка AC110 V, AC220 V, AC85230v.Ви

Залиха

Име на производ : Емитуваат Светлина Диоди;Пакет Содржина : 30pcs x Емитуваат Диоди.Бранова должина : 520525 nm;Е

Залиха

【Големина】Тип:КОЧАН;Тековните : 300m A;Напон : 3036 V;Моќност : 10 W;Светлосен флукс : 120lm Luminoагол : 120;Боја темпе

Залиха

ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОДИ : Сите морски предмети што се продаваат; се извори директно од брендот на сопствени

Залиха

7.5 W / 12 V 3000 K.CRI 95 435 lumens 35,000 avg часа.SORAA SNAP СИСТЕМ компатибилен со самото место модели.Работи со задниот раб

Залиха

【Уверување】 Овие T8 8ft LED Цевка Светилки Брод од ЛА склад преку "Федекс", 37 дена доставени,Нема увоз на дол

Залиха

Gu10 сијалица може да работи и во рамките на опсег од AC200240 V.димензии : дијаметар 30мм(1.18 инчи) должина 90mm(3.54

Залиха

♛ [R7 S Сијалица Материјал] : изработена од керамика и стакло, одлична термичка спроводливост, добри топли

Залиха

【Уверување】 Овие T8 8ft LED Цевка Светилки Брод од ЛА склад преку "Федекс", 37 дена доставени,Нема увоз на дол

Залиха

C0820PT45 W30 KW Eiko C0820PT45 W30 KW ПостТоп LED Светилка; 120 / 277 Volt, 60000 Час, име магнат / Медиум.C0820PT45 W30 KW Eiko C0820PT45 W30 KW ПостТ

Залиха

C0820PT45 W40 KW Eiko C0820PT45 W40 KW Пост Врвот LED Светилка; 45 Вати, 120 277 Volt AC, 4000 K.C0820PT45 W40 KW Eiko C0820PT45 W40 KW Пост Врвот LED Свет

Залиха

100% сосема нов и висок квалитет.Направени од висококвалитетни материјали, издржливи.Тоа е моќен и лесен

Залиха

Моќност : 10 W / 20 W / 30 W / 40 W.Боја : Кул Бело 6000 K / Топло Бела 3000 K / Природна Бела 4000 K.Големина : 19*19 MM=0.75*0.75 инчи.С

Залиха

【Неверојатна Светлина】 2835 SMD LED чип и Трокреветни Ред LED дизајн,кој го прави лумен излез 200% посветла отк

Залиха

Моќност : 10 W / 20 W / 30 W / 40 W.Боја : Кул Бело 6000 K / Топло Бела 3000 K / Природна Бела 4000 K.Големина : 19*19 MM=0.75*0.75 инчи.С

Залиха

Содржи 25 Led диоди од 5 видови.Доаѓа со некои 200 ohm, 1 / 4вати отпорници за правење врски.Одлично за електронс

Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Залиха

Моќност : 10 W / 20 W / 30 W / 40 W / 50 W.Боја : Кул Бело 6000 K / Топло Бела 3000 K / Природна Бела 4000 K.Големина : 19*19 MM=0.75*0.75 ин

Залиха

Di CUNO 5 MM bi pin LED диоди.Супер светло и висок квалитет.LED Боја : Бела / Red / Жолта / Зелена / Сина; светла Боја : во

Залиха

ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА ОТПОР : Трајни производи, долг живот, ПРЕДВОДЕНА гаража светлина користи висококвал

Залиха

【Направат вашиот летен ноќ тивко и удобно】 жолта грешка светилки емитуваат на килибар жолта светлина

Залиха

150 Вати замена со користење само на 24 Watts (2200 lumens) Номинална да трае 13 години врз основа на 3 часа дневно ко

Залиха

1、【LED Сијалица】 : На сијалица е мека и удобна.Класичен дизајн и широк зрак агол пополнете вашата соба со

Залиха

【ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА надградува IC + led чипови, избегне видливо треперење.Окозаштитни.Без олово или жива.

Залиха

XLEDIA светилки може да се користи во затворен тела и сеуште да го задржи својот долг живот и перформанси.О

Залиха

5 Компјутери T4 G8 База BipinXenon JCD Тип ПРЕДВОДЕНА од Халоген Замена на Сијалица 3.5 W Потрошувачка 35 W Еквивален

Залиха

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Залиха

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Залиха

Користи Енергетски Ефикасни, Трајни LED Технологија 120 Volt.АДС Одобрени.Пакет од 25 светилки.96 Watts.Vickerman C9 LED

Залиха

Г4 81 SMD 3014 LED СВЕТИЛКИ.Влезен Напон : AC1020 V ,Wattage : 5 W,Лумен : 320 LM.Количина : 10 парчиња.Екопријателски без УВ, IR,

Залиха

Надградба на вашиот ноќ светла со МОБ специјалитет на иновативни осветлување решенија.Тие се одлична з

Залиха

Led диоди со вжарено дизајн, ретро форма и јасно се заврши се создаде различни изгледот додека заштеда на

Залиха