.

Со живот од 10,000 часа, на сијалицата ќе трае над 9 години (врз основа на 3 часа на употреба секој ден).Обезбе

Оценка на посетителот:
Залиха

Најдобрите Dimmable BR20 LED Сијалица Затворен Потоп Светлината ✅ DIMMABLE ПОТОП СВЕТЛИНАТА Лесна затемнување сп

Оценка на посетителот:
Залиха

Заштеда на енергија Сијалица : Уживајте светла за осветлување без висока електрична записи.Оваа ниска, a

Оценка на посетителот:
Залиха

Моќност : 10 W / 20 W / 30 W / 40 W / 50 W.Боја : Кул Бело 6000 K / Топло Бела 3000 K / Природна Бела 4000 K.Големина : 19*19 MM=0.75*0.75 ин

Оценка на посетителот:
Залиха

12 W / 15 W / 20 W / 30 W / 50 Материјал : керамички чип.Големина : 1919mm=0.750.75 инчи.Сјајни големина : 17mm.Работен напон : AC2

Оценка на посетителот:
Залиха

Ние сме посветени на нашите клиенти и партнери и да работиме да се осигураме дека нашите силни односи се

Оценка на посетителот:
Залиха

ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ : Овие енергетски ефикасни LED светилки се замени PLC / T Fluorescents и има околу годишен ене

Оценка на посетителот:
Залиха

Забелешка:.Овој производ може да работат само на AC220 V240 V напон,.Ако сте во сад, Канада, Мексико или Јапон

Оценка на посетителот:
Залиха

Карактеристики : База : E12 База; Лумен : 300350; Долг Живот време; Работен Напон : AC 110 V; Моќност : 3 Вати; LED : 64 Led

Оценка на посетителот:
Залиха

Боја температура 27007000 (К).Прозрачна флукс 960 (lm).Зрак агол 24 (степени) 80 CRI.Фактор На Моќност 0.9...

Оценка на посетителот:
Залиха

Круг вградна светилка 9 W 12 W 15 W 21 W dimmable вдлабнати осветлување AC85265 V led светлото на рефлекторите кабинет с

Оценка на посетителот:
Залиха

Карактеристики : .Лесно да се инсталира.Таванот reccessed монтирани.Возачот inlcuded, поддршка AC110 V, AC220 V, AC85230v.Ви

Оценка на посетителот:
Залиха

Име на производ : Емитуваат Светлина Диоди;Пакет Содржина : 30pcs x Емитуваат Диоди.Бранова должина : 520525 nm;Е

Оценка на посетителот:
Залиха

【Големина】Тип:КОЧАН;Тековните : 300m A;Напон : 3036 V;Моќност : 10 W;Светлосен флукс : 120lm Luminoагол : 120;Боја темпе

Оценка на посетителот:
Залиха

ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОДИ : Сите морски предмети што се продаваат; се извори директно од брендот на сопствени

Оценка на посетителот:
Залиха

7.5 W / 12 V 3000 K.CRI 95 435 lumens 35,000 avg часа.SORAA SNAP СИСТЕМ компатибилен со самото место модели.Работи со задниот раб

Оценка на посетителот:
Залиха

【Уверување】 Овие T8 8ft LED Цевка Светилки Брод од ЛА склад преку "Федекс", 37 дена доставени,Нема увоз на дол

Оценка на посетителот:
Залиха

Gu10 сијалица може да работи и во рамките на опсег од AC200240 V.димензии : дијаметар 30мм(1.18 инчи) должина 90mm(3.54

Оценка на посетителот:
Залиха

♛ [R7 S Сијалица Материјал] : изработена од керамика и стакло, одлична термичка спроводливост, добри топли

Оценка на посетителот:
Залиха

【Уверување】 Овие T8 8ft LED Цевка Светилки Брод од ЛА склад преку "Федекс", 37 дена доставени,Нема увоз на дол

Оценка на посетителот:
Залиха