.

*Овој производ е За нокти салон , големината е 57x25cm (23x10") ,Сликата може да не ја одразуваат вистинската гол

Оценка на посетителот:
Залиха

❤Посебен Ефект : 1.Сјајна бисер еднорог траверза ефект 2 Сјајот cat eye effect.Атрактивна боја се менува и мачк

Оценка на посетителот:
Залиха

Хармонија Gelish.Хармонија гел лак.Ново од Рака & Помине Хармонија доаѓа Gelish Боја Гелови.На гелови доаѓаат

Оценка на посетителот:
Залиха

ЅВЕЗДЕНА НОЌ : Види вашите нокти промена на бојата магично пред вашите очи!Le Chat е Ѕвездена Ноќ помине гел

Оценка на посетителот:
Залиха

【Дизајн Инспирација】 : 6 Pcs x 7ml / 0.24 оз Modelones гел лак сет, инспириран од Виолетова.Разни Пурпурна гел лак т

Оценка на посетителот:
Залиха

Бојата се менува при температурни промени.Воведување на DND е нова линија на РАСПОЛОЖЕНИЕТО БојаПромена

Оценка на посетителот:
Залиха

ПРОФЕСИОНАЛЕН ИЗГЛЕД, НЕМА ШТЕТНИ ХЕМИКАЛИИ – Оваа мисија на ГЛАСАЧКО место полски е да се обезбеди поч

Оценка на посетителот:
Залиха

НОКТИТЕ ТРЕТМАН БАЗА СО ДЛАБОКО ИСХРАНА.МАЛО.ИСТО ТАКА, СОДРЖИ АМИНО КИСЕЛИНИ ЗА ДА ПОМОГНЕ ДА СЕ СТИМУЛ

Оценка на посетителот:
Залиха

Лесно да се примени, Брзо време на сушење, совршено се Редеабесплатна апликација, Ергономски дизајн и ле

Оценка на посетителот:
Залиха

Суши на допир во 1 минута Суши да помине во 5 минути Чип отпорни ги штити ноктите.Чип отпорни ги Штити Нок

Оценка на посетителот:
Залиха

ЈАСНО ВРВОТ ГРБ ПОЛСКИ СО CHUNCKY РОЗОВА СЈАЈ.БРЗ СУВА / ИЗДРЖЛИВИ.ВЕГЕТАРИЈАНЦИ, СУРОВОСТFREE & ГЛУТЕНСЛОБОД

Оценка на посетителот:
Залиха

ЈАСНО ГОРНИОТ СЛОЈ ЛАК СО СЈАЈ.ОДИ НА МАЗНИ И СУШИ СУПЕР БРЗ.ДОЛГОТРАЈНИ / ЧИП ОТПОРНИ 10 TOXIN СЛОБОДНИ (ПОД

Оценка на посетителот:
Залиха

Бубачки Помине Уметност полски Гел Лагер Сликам Собата : Совршен за оние тренди squiggly линии апстрактна с

Оценка на посетителот:
Залиха

СЕ ПОСТИГНЕ РАЗМЕНА НА ИНСТАНТ БОЈА PAYOFF.Овој луксузен лак во прав дава чист пигмент на нокти со минимале

Оценка на посетителот:
Залиха

Висок сјај боја која може да трае толку долго како една недела!.Формула комбинира база на грб, висок сјај

Оценка на посетителот:
Залиха

Ако не сте сосема про во сликарството на вашите нокти, ова е најлесниот полски за употреба.Редеа бесплат

Оценка на посетителот:
Залиха

БУБАЧКИ ГРАДЕЊЕ на ГЕЛ, СОВРШЕНО ОБЛИКУВАНИ НОКТИ : За секој голем уметник е одлична алатка, и ова е твое!

Оценка на посетителот:
Залиха

Влажни N Диви Дивиот Сјај На Ноктите Боја : Вајлд Карта #465 Софистицирани, класични бои убаво акцент било

Оценка на посетителот:
Залиха

√ Нашите шарени рефлексивни гел лак поставите доаѓа со елегантен подарок кутија и шармантна 6 сјајот бо

Оценка на посетителот:
Залиха

Метален на дип парпл, ноктите боја со магента розова и сребро трепет.Од Кина Глазура Есенските Ноќи Коле

Оценка на посетителот:
Залиха