.

ЕкоПријателски Материјал : Ана Cowper Јога мат е направен со TPE пријателски материјал.TPE материјал нуди нај

Залиха

ЕкоПријателски Материјал : Ана Cowper Јога мат е направен со TPE пријателски материјал.TPE материјал нуди нај

Залиха

SAFE & ТРАЈНИ ЈОГА МАТ : Направен од висок квалитет на професионални материјал, Велур материјал на површин

Залиха

SAFE & ТРАЈНИ ЈОГА МАТ : Направен од висок квалитет на професионални материјал, Велур материјал на површин

Залиха

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Залиха

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Залиха

SAFE & ТРАЈНИ ЈОГА МАТ : Направен од висок квалитет на професионални материјал, Велур материјал на површин

Залиха

SAFE & ТРАЈНИ ЈОГА МАТ : Направен од висок квалитет на професионални материјал, Велур материјал на површин

Залиха

SAFE & ТРАЈНИ ЈОГА МАТ : Направен од висок квалитет на професионални материјал, Велур материјал на површин

Залиха

SAFE & ТРАЈНИ ЈОГА МАТ : Направен од висок квалитет на професионални материјал, Велур материјал на површин

Залиха

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Залиха

SAFE & ТРАЈНИ ЈОГА МАТ : Направен од висок квалитет на професионални материјал, Велур материјал на површин

Залиха

SAFE & ТРАЈНИ ЈОГА МАТ : Направен од висок квалитет на професионални материјал, Велур материјал на површин

Залиха

Големина : 71 x24 x 0.24 Инч.(180 X 61 X 0,81 цм).Материјал : кристал кадифени ткаенини, неплетени ткаенини дното.Функ

Залиха

Големина : 71 x24 x 0.24 Инч.(180 X 61 X 0,81 цм).Материјал : кристал кадифени ткаенини, неплетени ткаенини дното.Функ

Залиха

Големина се достапни 4mm, 6mm, 8mm, 10мм.ПОТ ОТПОРНИ И ПЕРАТ ЈОГА МАТ, Следниот пат не?т стрес кога ќе пот, а тоа

Залиха

Големина : 71 x24 x 0.24 Инч.(180 X 61 X 0,81 цм).Материјал : кристал кадифени ткаенини, неплетени ткаенини дното.Функ

Залиха

ИСКЛУЧИВО УНИКАТЕН МОДЕЛОТ Дизајниран од страна на напредна технологија на печатење, овие душеци се ша

Залиха

Големина : 71 x24 x 0.24 Инч.(180 X 61 X 0,81 цм).Материјал : кристал кадифени ткаенини, неплетени ткаенини дното.Функ

Залиха

Големина : 71 x24 x 0.24 Инч.(180 X 61 X 0,81 цм).Материјал : кристал кадифени ткаенини, неплетени ткаенини дното.Функ

Залиха

Големина : 71 x24 x 0.24 Инч.(180 X 61 X 0,81 цм).Материјал : кристал кадифени ткаенини, неплетени ткаенини дното.Функ

Залиха

【ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ, за НЕГА на ВАШАТА КОЖА】 : TPE материјал се користи за да се спречи вашата кожа

Залиха

Димензии : 70"x24"x0.11"(Lx Wx T).Материјал : Нашата јога мат е направен од висок квалитет на TPE,кој е издржлив и без

Залиха

Големина : 71 x24 x 0.24 Инч.(180 X 61 X 0,81 цм).Материјал : кристал кадифени ткаенини, неплетени ткаенини дното.Функ

Залиха

МАСАЖА ПЕРНИЦА : масажа перница користи пена + пластични + памучен материјал, безбедно и неиритирачки, по

Залиха

Димензии : 70"x24"x0.11"(Lx Wx T).Материјал : Нашата јога мат е направен од висок квалитет на TPE,кој е издржлив и без

Залиха

Големина : 71 x24 x 0.24 Инч.(180 X 61 X 0,81 цм).Материјал : кристал кадифени ткаенини, неплетени ткаенини дното.Функ

Залиха

ПРЕМИУМ ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : TPE е најновите технолошки подобрување на традиционална јога душеци.

Залиха

Големина : 72×24×0.25 ВО / 183×61 X 0.6 CM, Екстра Долг Дебели Мат Обезбедува Удобност За Луѓето Од Сите Форми И Гол

Залиха

Големина : 72×24×0.25 ВО / 183×61 X 0.6 CM, Екстра Долг Дебели Мат Обезбедува Удобност За Луѓето Од Сите Форми И Гол

Залиха

Во прилог еластична ремени го задржува мат навива.Доаѓа со носење на рака лесно да се носат наоколу.Не с

Залиха

Големина : 72×24×0.25 ВО / 183×61 X 0.6 CM, Екстра Долг Дебели Мат Обезбедува Удобност За Луѓето Од Сите Форми И Гол

Залиха

Големина : 72×24×0.25 ВО / 183×61 X 0.6 CM, Екстра Долг Дебели Мат Обезбедува Удобност За Луѓето Од Сите Форми И Гол

Залиха

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : ПРОТОКОТ плута јога мат е направен од нетоксични природно дрво, гума која е biodegradable, ПВЦ

Залиха

★[100% Нетоксични Материјали] : Направен од висококвалитет TPE материјал.Тоа е поскапо да се произведуваат,

Залиха

★[100% Нетоксични Материјали] : Направен од висококвалитет TPE материјал.Тоа е поскапо да се произведуваат,

Залиха

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

Залиха

ГОЛЕМИНА : 24" x 69" 4mm x Потенки мат ти овозможува да се чувствуваат основа за поголема стабилност.Одлично Н

Залиха

Тоа е 17" долго x 8" широк со удобно 1" дебелина.Лесен и лесно да се справи со, лесни и флексибилни, ова јога п

Залиха

ПРИТИСНИ НА ЛИМИТ : Дизајнирани за добрите и користи од страна на наставниците, оваа премија јога мат ќе

Залиха

Не се лизга дизајн : јога мат е надграден за да имате не се лизга јога текстура и бара против пролизгувањ

Залиха

НОВИОТ ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : HPE материјал не се лизга јога мат површина пилатес јога салата спорто

Залиха

Не се лизга дизајн : јога мат е надграден за да имате не се лизга јога текстура и бара против пролизгувањ

Залиха