.

Карактеристики : 4 функции како што се помине clippers, нокти датотека, ноктите clearner (или завртка возачот) и в

Залиха

Тешкидолжност clipper со остар, директно сечење на рабови.За сечење на ноктите и акрил совети.Се справи со ц

Залиха

3 PCS Совршен Нокти Clippers Сет : ноктите clippers поставите доаѓа со голем ноктот clippers, криви работ ноктот clippers, н

Залиха

КЛИПОТ НОКТИТЕ ЧИСТО И РАМНОМЕРНО : Со Трим Делукс Ноктот Clippers, вие сте во можност да клип ноктите чисто

Залиха

6 MM ЕКСТРА ШИРОК ВИЛИЦИ на овие големи нокти clippers се на најголемата ширина понудени од страна на Kohm во тр

Залиха

Хеликс Природни Долго Постапува Ноктот Ножици и Clippers за Дебели Ноктите.Дополнителна Продолжена Зафати

Залиха

【Пакет Вклучуваат】ноктите clippers поставите доаѓа со 1 голема ноктот clipper,1 мала ноктот clipper со криви работ

Залиха

Пакетот вклучува : ќе добиете 6 парчиња различни стилови на француски помине trimmers, 2 парчиња се справува

Залиха

Ова нокти педикир постави речиси секој има нешто што треба во секојдневниот живот.Погоден за сите типов

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Пакување од 1 Contoured, остри ножеви.Вклучува foldaway датотека.Нашиот Компактен Помине Clipper tucks во вашата чанта

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Автоматско Складирање На Ноктите Остатоци : дизајн на автоматско складирање на ноктите остатоци и анти

Залиха

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Залиха

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Залиха

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Залиха

Добар Материјал : Усвојува високо квалитетни electroplated бакар, безбедно и еко пријателски, фирма и цврсти, т

Залиха

Образецот е изработен од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и може да се користи.Лесно може да се

Залиха

Применливи Случај : Погоден за партиите, танцување партија, свадби, ангажмани, бракот предлози, активнос

Залиха

Ноктите Clippers Сет : Shearing антиspatter, против пролизгување дизајн.Двоен лак залак е лесен и удобен.Ноктите Маш

Залиха

❆ Има криви месечината како форма за лесно сечење, со двоен извори за издржливост и да се зајакне ❆ Екст

Залиха

Добар Материјал : Усвојува високо квалитетни electroplated бакар, безбедно и еко пријателски, фирма и цврсти, т

Залиха

100% сосема нов и висок квалитет.Ергономски Дизајн : Удобен и лесен за користење, нашите нокти clipper cradles прс

Залиха

◆Секој сече се чисти и уредни : секој сечилото е опремен со микро serrations да ги подобрат своите перформанс

Залиха

NFEGSIYA.Ноктот clipper со catcher која има складирање кутија дизајн за да се спречи ноктите од јавните насекаде во

Залиха

Екстра јаки помине clippers лесно ќе се намали најтешките на ноктите.Nali Clippers Концизен дизајн, само 0,5 cm.Фабри

Залиха

Професионална и практична, мултифункционални, специјално дизајнирани за средување на ноктите.Професио

Залиха