.

Метална Жица Mesh направени на 304 нерѓосувачки челик, мазна и цврста, отпорност на абење, мека, но висока за

Залиха

Измислицаfriendly ( лесно да се намали, вежба, пат и се наведнуваат).Сјајни и shinny површината.Водоотпорна и ув

Залиха

ABS лист се високо влијание сила на двете високи и ниски температури.Добра отпорност на хемикалии и извон

Залиха

ABS лист се високо влијание сила на двете високи и ниски температури.Добра отпорност на хемикалии и извон

Залиха

Измислицаfriendly ( лесно да се намали, вежба, пат и се наведнуваат).Сјајни и shinny површината.Водоотпорна и ув

Залиха

【Количината и Големината】 : 6pcs вкупно.Големина : 5.9"x3.9" / 150x100mm (Lx W), 2,5 mm дебелина, погоден за LED светло база

Залиха

ABS лист се високо влијание сила на двете високи и ниски температури.Добра отпорност на хемикалии и извон

Залиха

ИзмислицаFriendly ( Лесно да се Намали, Вежба, Пат и се Наведнуваат).Сјајни и Shinny Површината.Водоотпорна и УВ

Залиха

УлтраВисок Молекуларна Тежина Полиетилен е термопластични инженеринг пластика со добра сеопфатна сво

Залиха

УлтраВисок Молекуларна Тежина Полиетилен е термопластични инженеринг пластика со добра сеопфатна сво

Залиха

УлтраВисок Молекуларна Тежина Полиетилен е термопластични инженеринг пластика со добра сеопфатна сво

Залиха

Боја : Нетранспарентно Сива.Материјал : UHMW Полиетилен.Пластични Материјали : UHMW Полиетилен.Пластични Де

Залиха

Облик : Лист; Материјал : UHMW Полиетилен; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1"; Толеранци

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Залиха

Мини коњ големини.Овој лист е одлична за во шоуто, кампување, патека јава или само од пасиштата.Направен

Залиха

Одговара на душек големина : 28" x 52".Машина перат.Вклучува : 6 опремени листови.Ткаенина содржина : поли / па

Залиха

Одлична Цврстина.Добро Dielectric Својства.Лесно Да Се Машина.Ниска Влага Апсорпција.Континуирана Употреба

Залиха

Лесно Да Се Машина.Јасно.Заштита Маска.Лесно Да Се Формираат.Опис : Пакет Од 6 Pieces Acrylic Plexiglass Пластична Фо

Залиха

Лесно Да Се Машина.Лесно Да Се Engrave.Одлична Сила.ПВЦ Прошири Пластична Фолија 3мм 1 / 8" x 24" x 48" Бела Боја, П

Залиха

Многу добра абење и отпорност на триење.Големо влијание сила, дури и на ниски температури (посебно PEUHMW).О

Залиха

Облик : Лист; Материјал : UHMW Полиетилен; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 3 / 8"; Толеран

Залиха

Лесно Да Се Машина.Јасно.Заштита Маска.Лесно Да Се Формираат.Опис : Акрилик Plexiglass Пластична Фолија 1 / 8" x 2

Залиха

Големина : Стандард 12" x 16" знак празно носители, 25мм дебели брановидни пластични знак е издржлив, водоотп

Залиха

Цврста издржлива и еластична.Одговара на повеќето стандардни големина cradles.Удобен 2пакет цена buster.Целос

Залиха

Нашата престолнина, лист поседувате силна носат, солза и скрши отпорот способност.Висок степен на лулка

Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Залиха

Одговара на душек 24" x 38".Ткаенина содржина на Поли / Памук.Машина Перат.Се вклопува до 2 Инчи Дебела Душек.

Залиха

Опремени Креветчето Лист; Одговара на Стандард Креветчето Душек Одговара на 28" x 52" 100% Микрофибер.Одгова

Залиха

Сет вклучува утешителот и 2 опремени листови.Одговара на повеќето стандардни cradles.Координатите убаво со

Залиха

100% Памук Вредност Џерси Поврзана.Мека Ткаенина, Чувствувате Одговара.Совршено се вклопува во денешната

Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Залиха

❤Супер меки и nonball, не е лесно да се брчка, нашите листови се толку мазни како бебешка кожа, што го вашето

Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Залиха

✅ 100% Памук Ranforce.Ткаенини и материјали од одговорни добавувачи со OekoTex Стандард 100 и тестирани за штетни

Залиха

✅ Сомот и сјајот детали ✅ Бранеа руно обвивка ✅ Топло и дише ✅ Пот апсорбирање ✅ Одлична за раслојувањ

Залиха

Е ВАШЕТО БЕБЕ ГУБЕЊЕ НА КОСАТА?ПРОТЕРА БЕБЕ ЌЕЛАВА МЕСТА СО НАШИОТ ПАТЕНТИРАН И ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВ СВИ

Залиха

Боја кодирани shim е направен од висок квалитет на пластичен материјал.Тен боја идентификува shim како 0.004"

Залиха

[Точни Димензии] Со индустрија одделение ласерски машина за сечење нашите листови и дијамант ниво поли

Залиха

Боја кодирани shim е направен од висок квалитет на пластичен материјал.Килибар боја идентификува shim како

Залиха

Tolerances : Дебелина +.060" / .000"; Должина & ширина видов намалување на плус страна.Лесно machinable.Има тесна tolerances.Ну

Залиха

Лесно изработени керамички користење на стандардни секачи и практикисе користи како направат прототип

Залиха

ВисокоЈасност Одделение Јасно Крај : Заедно со подобрување на временските услови и УВ отпор, нашите тра

Залиха