.

Метална Жица Mesh направени на 304 нерѓосувачки челик, мазна и цврста, отпорност на абење, мека, но висока за

Оценка на посетителот:
Залиха

Измислицаfriendly ( лесно да се намали, вежба, пат и се наведнуваат).Сјајни и shinny површината.Водоотпорна и ув

Оценка на посетителот:
Залиха

ABS лист се високо влијание сила на двете високи и ниски температури.Добра отпорност на хемикалии и извон

Оценка на посетителот:
Залиха

ABS лист се високо влијание сила на двете високи и ниски температури.Добра отпорност на хемикалии и извон

Оценка на посетителот:
Залиха

Измислицаfriendly ( лесно да се намали, вежба, пат и се наведнуваат).Сјајни и shinny површината.Водоотпорна и ув

Оценка на посетителот:
Залиха

【Количината и Големината】 : 6pcs вкупно.Големина : 5.9"x3.9" / 150x100mm (Lx W), 2,5 mm дебелина, погоден за LED светло база

Оценка на посетителот:
Залиха

ABS лист се високо влијание сила на двете високи и ниски температури.Добра отпорност на хемикалии и извон

Оценка на посетителот:
Залиха

ИзмислицаFriendly ( Лесно да се Намали, Вежба, Пат и се Наведнуваат).Сјајни и Shinny Површината.Водоотпорна и УВ

Оценка на посетителот:
Залиха

УлтраВисок Молекуларна Тежина Полиетилен е термопластични инженеринг пластика со добра сеопфатна сво

Оценка на посетителот:
Залиха

УлтраВисок Молекуларна Тежина Полиетилен е термопластични инженеринг пластика со добра сеопфатна сво

Оценка на посетителот:
Залиха

УлтраВисок Молекуларна Тежина Полиетилен е термопластични инженеринг пластика со добра сеопфатна сво

Оценка на посетителот:
Залиха

Боја : Нетранспарентно Сива.Материјал : UHMW Полиетилен.Пластични Материјали : UHMW Полиетилен.Пластични Де

Оценка на посетителот:
Залиха

Облик : Лист; Материјал : UHMW Полиетилен; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1"; Толеранци

Оценка на посетителот:
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Оценка на посетителот:
Залиха

Мини коњ големини.Овој лист е одлична за во шоуто, кампување, патека јава или само од пасиштата.Направен

Оценка на посетителот:
Залиха

Одговара на душек големина : 28" x 52".Машина перат.Вклучува : 6 опремени листови.Ткаенина содржина : поли / па

Оценка на посетителот:
Залиха

Одлична Цврстина.Добро Dielectric Својства.Лесно Да Се Машина.Ниска Влага Апсорпција.Континуирана Употреба

Оценка на посетителот:
Залиха

Лесно Да Се Машина.Јасно.Заштита Маска.Лесно Да Се Формираат.Опис : Пакет Од 6 Pieces Acrylic Plexiglass Пластична Фо

Оценка на посетителот:
Залиха

Лесно Да Се Машина.Лесно Да Се Engrave.Одлична Сила.ПВЦ Прошири Пластична Фолија 3мм 1 / 8" x 24" x 48" Бела Боја, П

Оценка на посетителот:
Залиха

Многу добра абење и отпорност на триење.Големо влијание сила, дури и на ниски температури (посебно PEUHMW).О

Оценка на посетителот:
Залиха

Облик : Лист; Материјал : UHMW Полиетилен; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 3 / 8"; Толеран

Оценка на посетителот: