.

СИМПАТИЧНА ДИЗАЈНИ : Нашата headbands доаѓаат во различни слатки, модерни дизајни дека двете девојки и жени

Залиха

✔Beaded Накит, рачно изработени Накит, Headband, Модни Накит, Мајчин Американски Стил Накит...

Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Залиха

Пакетот вклучува : 6 Пакет на Лицето Шамија.Материјал : 100% Микрофибер Полиестер Да Се Задржи Вашето Момч

Залиха

100% Полиестер.Увезени.Земја на Потекло : Кина.Тип на производ : ДОДАТОК.Пакет Димензија : 0.9 cm x 8.7 cm x 28.4 cm.Па

Залиха

Совршена Големина : 38 см / 15 Инчен,Една Големина Одговара на Повеќето луѓе.Вие Нема да Чувствувате Помал

Залиха

Материјал : 100% Полиестер.Гума applique.Sequined детали.Лак мерки за прибл 4" x 5.5".Една големина одговара на повеќе

Залиха

Совршена Големина : 38 см / 15 Инчен,Една Големина Одговара на Повеќето луѓе.Вие Нема ДА Чувствувате Помал

Залиха

►Се задржи топло : Вентилација и мека руно материјал направи да се чувствувате поудобно кога се прави с

Залиха

100% РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ : Бебе девојка headband рачно изработени од високо квалитетни памук и spandex, мека, дише, ле

Залиха

[ Една Големина ] Нашата headbands се една големина која е идеална за сите еластичен најлон бебе венчиња.На head

Залиха

полиестер.Увезени.Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 1

Залиха

полиестер.Увезени.Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 1

Залиха

Целосна CZ свадба тиара круна,свадба коса додатоци,не кристал.Направени со микроотворипоставување на ку

Залиха

Боја : црна, каки.Материјал : ткаенина, на нетопредиво.Широкдвострано дел е целосни и има текстура ткаени

Залиха

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с

Залиха

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с

Залиха

Англиски Кожа Правец На Лебдат Келн (Пакување Од 6).Англиски Кожа Правец На Лебдат Келн.Англиски Кожа Пра

Залиха

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с

Залиха

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с

Залиха

Бродови Од Њујорк Крзно Област.Сосема Нов.Премиум Квалитет и Супериорен Craftmanship.Фабрика Директни Тргови

Залиха

❤Материјал : Кубни Zirconias со Микро Инлеи, метал е бакар обложено со вистински платина, не е лесно да исчез

Залиха

Повод : булчински, деверуша, матурска вечер, лето топката, свадба.Метал Крај : злато позлатен.Скапоцен ка

Залиха

Целосна CZ свадба тиара круна,свадба коса додатоци,не кристал.Направени со микроотворипоставување на ку

Залиха

УДОБНО МАТЕРИЈАЛ : Нашата Шарени Headbands се направени од DTY Бранеа Џерси Поврзана материјал.Својот лесен е

Залиха

Нашиот широк водат џерси сенф scrunch headband е вашиот нов омилен косата додаток.Scrunch нагоре или направете го т

Залиха

Увезени.Официјално лиценцирани headband сет.Направени од 30% гума и 70% полиестер.Пакетот вклучува 2 paints за пов

Залиха

Влага wicking : се Се уште се загрижени дека пот ќе тече во твоите очи за време на вежбање?Користете Qi Shang по

Залиха

100% Полиестер.Скроти Вашиот Грива : Дали имате откачен калеми или pin директно насоки, нашите Тенки Спортс

Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Залиха

полиестер.Увезени.Официјално лиценцирани МАК, NHL, NCAA производ 3пакет на headbands, секој со голема потрага бо

Залиха

Најдобар Квалитет Ткаенини : Ние само го користите најдобрата и екопријателски материјал за нашите про

Залиха

МОДЕРЕН ДИЗАЈН! 2020 најновите популарни елементи!што чекаш?КЛИКНЕТЕ НА "ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА" КОПЧЕТО ЗА СЕ

Залиха

Удобно Висок Квалитет : На headbands се специјално sewed со двоен слој крпа за да се зголеми ефикасноста на пот

Залиха

100% лен 100% ЛЕН : 3 парчиња на класичен стил, природни бои, лакови направени од 100% чист лен ткаенини со прија

Залиха

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

Залиха

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

Залиха

Компатибилен со повеќето типови коса.Една големина се протега да одговара најмногу.Се опфатени во rayon /

Залиха

80 РОДЕНДЕН КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : 80 розова кристал Тиара / круна + Розова sash"80 & Прекрасен" .ПЕНЛИВИ 80 РОДЕНДЕН

Залиха

♥Жените рачно изработени објект ♥Боја : Розово Злато.Димензии : Должина =11.81"(30cm)) ♥Мода накит на косата

Залиха

30 бои : дојде со 30 парчиња сатен headband во 30 различни бои како сликата да се покаже, што е доволно количеств

Залиха

✔СОВРШЕН ПАКЕТ И БОЈА : Ние се стави 2 парчиња на жените headbands во вкупно, со користење на висококвалитетн

Залиха

ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ 7 парчиња античките гроздобер грчката Божица Римски стил на косата додатоци вкуп

Залиха