.

Накит, Кутии.Ова Е Нашиот Двојно Нивоа 20 Слотови Часовници И Кутии За Зачувување На Сите Ваши Парична Ка

Залиха

Потпис ВОЛКОТ накит патување случај quilted кожа надворешноста, злато заврши хардвер, стакло и огледало и t

Залиха

100% Полиестер.Увезени.МИКРОФИБЕР Направени од елегантен & лесни микрофибер, овие цврсти бои донесе стил

Залиха

Двојна ѓердан врати харбор три куки секој плус фати панели за да се задржи синџири и монистра уредно под

Залиха

Ружино дрво.Складирање кутија специјално дизајниран за вашиот таписерии и скапоцен накит.Направени од

Залиха

*Внатрешни фланелен боксери : ентериерот е направен од високоодделение неутрален накит кутија, посебно

Залиха

★ Процес на производство : Чиста цврсто дрво е внимателно да се полира со рака, еколошки и здрави.Изглед

Залиха

* Карактеристики : водоотпорен, носатотпорни, прашинадоказ, лесно да се грижи, итн Спецификации : Должина

Залиха

❤ Материјал : Abalone школки ❤ Трајни Внатрешноста : Наредени со црвено Кадифе 3 Слоеви Dividers внатре; Горниот

Залиха

❤ ГОЛЕМА & ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : се доволно Големи за да се одржи вашите ѓердани, белегзии, прстени, обетки, ма

Залиха

*Внатрешни фланелен боксери : ентериерот е направен од високоодделение неутрален накит кутија, посебно

Залиха

Пакетот вклучува еден подарок кутија за складирање, направен од висок квалитет на цврсто дрво.Надвор го

Залиха

Приказ на вашата убавина : Сите ваши омилени нешта може да се уредно организирани во рамките на оваа кут

Залиха

Со елегантен и едноставен изглед, тоа ќе биде одлична идеја за подарок за лична употреба, продажба на ма

Залиха

Не се сокрие.Дали сте уморни од крие и бараат со вашиот накит?Тогаш можете да го пробате овој накит кутиј

Залиха

Со елегантен и едноставен изглед, тоа ќе биде одлична идеја за подарок за лична употреба, продажба на ма

Залиха

Голема големина огледало : се Наоѓа под поклопецот, тоа е убава, практичен и лесен за употреба.На високоо

Залиха

СОВРШЕН ПОДАРОК : Домот И Уредни Дизајн го Прави Овој Складирање Кутија За Накит Идеален Подарок За Дево

Залиха

Мала големина и голем капацитет, да се направи целосна употреба на секој простор.Тоа се чувствува мека и

Залиха

Материјал : изглед на накит кутија е направен на пијано боја, светло црна боја, која ќе ги носи highend луксу

Залиха

ДОМОТ & КАРАКТЕРИСТИЧЕН ИЗГЛЕД : хармонична комбинација на материјали и tones (тонови) го прави овој накит

Залиха

1 На кутија за накит е направен од висококвалитетни материјали, цврсти и издржливи, невкусна, водоотпоре

Залиха

❤ Челична рамка со златен месинг заврши држи заедно стаклени панели ❤ Украсен челична рамка со црна за

Залиха

Еден одбор е двојна намена, тоа е подвижен покрие одбор и earring одбор.Земете го со вас, кутија ролни околу

Залиха

Една исклучителна балерина музичка кутија за накит направени од бор fiberboard со уникатен дизајн.Појавата

Залиха

МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет Гума кутија со Меки кадифени внатрешни работи, Батерија вклучени и може да би

Залиха

Ние секогаш сме подготвени да ви обезбеди со персонал за услуги на корисниците, и ние ќе ви послужи wholehear

Залиха

ако не знаете како да се спакувам вашиот накит за време на патувањето ,сега ќе можат да изберат преносни

Залиха

❀ 【Материјал】 пластични + железо позлата + природен песок ❀ 【Функција】Различни започнете агли обезб

Залиха

6 Прстен слотови 5pcs Ѓердан куки 【PREMINUM МАТЕРИЈАЛ】 мини jwellery случај надворешноста е направена од СТП кож

Залиха

Пакетот вклучува : 1 * прстен кутија,1 * pendant кутија.Голема складирање држач за вашиот сакан прстен и ѓерда

Залиха

CUFFLINK СЛУЧАИ ПРСТЕН ЕКРАНОТ ЗА MENS НАКИТ : Првиоткласа на изработка, материјали и дизајн.Вкусно заштитува,

Залиха

Накит Ѓердан Earring Складирање Кутија Мулти функционална и Практична Кутија за Накит.Одличен подарок за

Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Залиха

СТП.Премиум Материјал : Направен од висококвалитет СТП кожа, водоотпорен и носатотпорни, лесен за чисте

Залиха

【Висок квалитет】Направен од висок квалитет на вештачка кожа и меки Светло розова сомот linings, атрактивн

Залиха

СТП.Премиум Материјал : Направен од висококвалитет СТП кожа, водоотпорен и носатотпорни, лесен за чисте

Залиха

СТП.Премиум Материјал : Направен од висококвалитет СТП кожа, водоотпорен и носатотпорни, лесен за чисте

Залиха

СТП.Премиум Материјал : Направен од висококвалитет СТП кожа, водоотпорен и носатотпорни, лесен за чисте

Залиха

Бамбус, дрво, избрани фланелен боксери материјали, меки и удобни, можат подобро да се заштитат накит.На б

Залиха

Димензионални јаже, го намали дизајн дава овој почетен акцент класичен шарм; Bevel врамени детали и woodgrain в

Залиха

ГОЛЕМИНА : 2 L*1 H инчен(5*2 cm).Рачно изработени насликани мал цвет накит носителот кутија,направени од стран

Залиха

ДЕКОРАТИВНИ СВАДБА ПРСТЕН КУТИЈА – убава начин да ја искажете вашата љубов и наклонетост овој прстен о

Залиха