.

.

6 Pack Авокадо Taco Чили Nacho Catnip Играчки Здравјето на Забите Мачка Играчки Интерактивни Мачка Играчки за Внатрешна Мачки Маче Играчка Мачка Џвакање Играчка Catnip Играчки

6 Pack Авокадо Taco Чили Nacho Catnip Играчки Здравјето на Забите Мачка Играчки Интерактивни Мачка Играчки за Внатрешна

DEN 383.76
Достапност
Залиха

Повеќе Играчки Повеќе Забава : пакетот вклучува 6pcs мачка kicker играчки со органски catnip во тоа што, наоѓајќи се на piñata, чили сос, авокадо, чили, nacho, и тако.Ако ви се допаѓа Мексиканска храна колку што вашите мачки, не можете да пропуштите оваа група на симпатична catnip играчки!.Совршена Големина за Повеќето Мачки : Овие интерактивни мачка играчки мерка за 4*4.5 инчи.Совршен за мали мачки над 6 месеци и возрасни мачки да си игра со. 100% Органски Catnip : Овие мачка џвакање играчки се сите исполнет со органски catnip која ќе го направи мачките одат луд.Исто така, тие се направени од високо-квалитетна и мека ткаенина, давајќи некои удобно допира до вашиот мачиња.Ве молиме да забележите дека надзор е потребна кога вашата мачка е играње со играчки.Здодевноста Олеснување & Совршен Подарок : Мачките имаат природен инстинкт да туп и pounce.Овие симпатична catnip играчки може да обезбеди најдобар начин за вашата мачка да се ослободат досада.Покрај тоа, тие може да се убав подарок за вашата мачка-љубител пријатели, кои исто така имаат досадно мачки дома.Брза Испорака & Задоволство Гарантира : Ако сте незадоволни со нашите catnip играчки, може да се добие целосна наплата без услови.Само да ги донесат дома и ги споделите со вашите мачки имаат некоја забава!.Мачките имаат природен инстинкт да туп и pounce.Овие симпатична catnip играчки може да обезбеди најдобар начин за вашата мачка да се ослободат досада.Покрај тоа, тие може да се убав подарок за вашата мачка-љубител пријатели, кои исто така имаат досадно мачки дома.Направени на здрав вистинско дрво.Професионално печатени со светли бели бои, оваа дрвена врата закачалка ќе донесе пријатен надградба на вашиот перење соба.Поставен дизајн и детали ќе надградба на вашиот перење оркестарот и го стави на секој член од семејството кој внесете перална во пријатно расположение.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа