.

.

SmartyKat Chickadee Весел, Електронски Звук Мачка Играчка, Мек Кадифен Интерактивни Чврчорење Птица, Исполнет со Catnip & Кутии, Напојува Батерија

SmartyKat Chickadee Весел, Електронски Звук Мачка Играчка, Мек Кадифен Интерактивни Чврчорење Птица, Исполнет со

DEN 1653.60
Достапност
Залиха

Го ИМИТИРА ВИСТИНСКИ ПТИЦА ЗВУЦИ : Smarty Kat Chickadee Весел електронски звук играчка имитира вистински птица звуци за дополнителна стимулација и ќе имате на вашиот писе осцилирачки како што chirps и пее.ИСПОЛНЕТ СО CATNIP : Chickadee Весел ги задоволува инстинкт за да ловат и имитирање на непредвидливи место, звукот и движењето на некоја мачка е природен плен.Плус, тоа е дури и повеќе примамливата, бидејќи тоа е полнети со 100% органски catnip што може да се рефил за траен забава.Го ВОЗБУДУВА Catnip расте и да се обработуваат без пестициди и хемикалии(форми/боите можат да се разликуваат) .За Обновена Products This Производ е професионално обновена и тестиран од страна на Овластен Техничар.Ние правиме максимални напори за да се исчисти и да се врати на производот, така што имаат големо искуство со тоа.Овој производ може да има ситни козметички проблеми, како што се осветлувањето scuffs или гребнатини и ова не треба да го попречуваат ефикасноста на вашиот уред. 90 Ден Warranty This производот е опфатен со минимум 90 ден поправка/замена гаранција.Специфични гаранција информации и за тоа како да се поднесе гаранција тврдење е вклучено со вашиот производ.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа