.

.

CiyvoLyeen 5Pcs Лама Catnip Мачка Играчки Кактус Мачка Џвакање Интерактивни Играчка за Мачка Љубовник Подарок Затворен Мачка Писе Залак Играчки Материјали Лама Подароци

CiyvoLyeen 5Pcs Лама Catnip Мачка Играчки Кактус Мачка Џвакање Интерактивни Играчка за Мачка Љубовник Подарок Затворен

DEN 167.76
Достапност
Залиха

СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА & СОВРШЕН ИЗНОС - ќе добиете 5 catnip играчки, вклучувајќи 3 лама catnip играчки и 2 кактус catnip играчки.Секој лама играчка е околу 5" високо x 3.5" широк.Кактус е околу 4.8" висок x 2.8" широк.Топката кактус е околу 3.2" висок x 3" широк.Совршена големина за Kitties да се ослободат, лижат, џвакањето, гушвам, и притискам со.ПЕТ-ЅВЕЗДА КВАЛИТЕТ и СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН - Секој лама играчка е исполнет со 1g природни catnip со полиестер fiberfill.На фланелен боксери се користат за овие играчки е издржлив,дише која им овозможува на вашите мачки да се игра за долго време и лесно да мириса на catnip.Секој лама е отпечатена со живописни бои и пораби уредно.Исто така, мал цвет на врвот на секоја кактус додава повеќе cuteness на играчка.СМЕШНИ ЛАМА МАЧКА ИГРАЧКИ МАТЕРИЈАЛИ : Нека вашата kitties се игра со овие убави кактус catnip играчки и да се намали нивната осаменост.Исто така, тоа ќе ви помогне да се заштити мебел од ноктот штета.Ќе видите како се задоволни тие се кога играње нашата лама catnip играчки.Нашите залак играчки се идеални за мачиња, возрасните и постарите.Совршен Подарок - Ова catnip-исполнет играчки ќе го привлече вашето мачки' интерес и да се поттикне нивниот природен инстинкт.Чувајте ги вашите мачки активни и среќни, додека тие се игра со овие симпатична играчки.Овие слатки лама кактус catnip играчки ќе се направи прекрасен подарок за мачки и мачка љубовници.ПАРИТЕ НАЗАД УСЛУГА - Брзо логистика и 100% наплата услуга.Ако имате било какви прашања со производи, што може да има 100% наплата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа