.

.

Petlinks Чај Zing Мачка Играчка Catnip Чај Вреќа Играчки, Pack 3

Petlinks Чај Zing Мачка Играчка Catnip Чај Вреќа Играчки, Pack 3

DEN 191.76
Достапност
Залиха

СТИМУЛИРАЊЕ на МАЧКА ИГРАЧКИ : Привлечат мачки со catnip да се вклучат нив да веселие, romp & play.ПОЛНИ СО ЧИСТА CATNIP : Тие се лесни, па можете да го фрли нив лесно и гледање на вашиот малиот ловец оди, и се полнети со 100% чист, потентен, хемиско-слободни и пестициди-слободен catnip за поттик на purrfect возбуда да се задржи вашата пал враќа за повеќе.ВОЗБУДЛИВ И БЛАЖЕН : Повеќето мачки одговори на catnip со излив на енергија проследено со блажен смири.ТЕСТИРАНИ ЗА БЕЗБЕДНОСТ : Petlinks секогаш прави безбедност приоритет, која е причината зошто ние дизајн на производи да се задоволат дете стандарди за безбедност.Тие не содржат мали делови, долги кабли, или други опасности, обезбедување на деца во домот се безбедно, без разлика дали тие се две нозе или четири-pawed.ЗА НАС : Petlinks создава стилски мачка производи кои им помагаат на сопствениците на домашни миленичиња лесно да се сретне на емоционална, физичка и instinctual потребите на нивните мачки.Од scratchers и интерактивна играчки да се јаде трева и catnip, сите наши производи се направени со цел да се стимулира особено мачки треба, а исто така згрижување на посилна врска помеѓу вас и вашата мачка!.Природните масла во catnip предизвика излив на радосна енергија во повеќето мачки, обично проследена со mellow период.Чај Zing catnip играчка обезбедува стимулирање одговор ќе мачка ќе љубов.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа