.

.

Нашите Миленици ФИНТАТА-ABLES Птицечовка Мачка Kicker Мачка Играчки (Идеален Мачка Играчки за Внатрешна Мачки за Игра и Чешлање Нокти, Исто Како Мачка Scratchers) Голема Мачк?

Нашите Миленици ФИНТАТА-ABLES Птицечовка Мачка Kicker Мачка Играчки (Идеален Мачка Играчки за Внатрешна Мачки за

DEN 94.80
Достапност
Залиха

Објектот Пакет Висина : 38.8 Сантиметри.Објектот Пакет Должина : 5.0 Сантиметри.Објектот Пакет Ширина : 12.9 Сантиметри.Тип На Производ : Пет Резерви.Our Pets ФИНТАТА-ABLES мачка играчки се дизајнирани да им овозможат на вашата мачка со умна игра искуство и да им даде можност да ги исполни своите ловечки инстинкт додека природно чешлање нивните нокти.Финтата-ables се направени со looped, трајни текстура материјали кои се идеални за да сфатат играчки и чешлање нокти, исто како мачка scratchers.ФИНТАТА-ABLES играчки се задржи вашата мачка среќни и здрави.Kickers направи голема играчки за мачки да прегратка и удар за време на игра.На примамливата looped материјал, North-American-одгледува catnip, и чупка звук сите даде вашата мачка на ангажирање се игра искуство дека тие ќе сакаат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа