.

.

БЛАГОДАТТА KARIN Жените Шарени Долг Ракав Отворање Јакна Џемпери Грб со Џебови

БЛАГОДАТТА KARIN Жените Шарени Долг Ракав Отворање Јакна Џемпери Грб со Џебови

DEN 2193.60
Достапност
Залиха

Удобно и мека ткаенина, Висока еластичен, 2 пред се отвори џебови, Долг Ракав, долго cardigan поврзана дизајн.Машина За Миење.Боја блок & лента најдете вашата личност, јакна со долги ракави џебови.Од викенд прошетки во земјата на оние моменти кога сакате повеќе секојдневен изглед за статистика, најди топлина, софистицираност и луксуз во колекцијата на жените cardigans.Совршен слој за летна вечер, или дури и на оние зиморничав дена, нашите cardigans за жените се дизајнирани за секоја прилика, и да одговараат на сите.Лесен натпревар со т кошула, панталони, панталони или здолништа.Совети за нега на : Машина за миење со ладна вода, не кајгана, Рамни Сува.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа