.

.

Shiaili Долго Плус Големина Cardigans за Жените е Лесно да се Носат со Отворен Пред Облека

Shiaili Долго Плус Големина Cardigans за Жените е Лесно да се Носат со Отворен Пред Облека

DEN 527.76
Достапност
Залиха

95% Памук, 5% Spandex.Машина За Миење.Функција : лесни, печ џебови, лесно да се стави на и исклучување.Виткање пред внатре да се постават убаво надолу како обвиткан shawl.Долго средината на бедрото должина со flowy дното за да се покрие назад.Миење и фен прифати, се мијат не се намалат, да не се држат на телото.Тоа е стандард НАС плус големина.Големина : 1 X (14 W-16 W Биста : 41"-45"), 2 X (18 W-20 W Биста : 45.2"-49"), 3 X (22 W-24 W Биста : 49.2"-53"), 4 X (26 W-28 W Биста : 53.2"-57"), 5 X(30 W-32 W Биста : 57.2"-60.5").

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа