.

.

MEROKEETY Жените Долг Ракав Мека Буци Поврзана Џемпер Отвори Пред Јакна Outwear Грб

MEROKEETY Жените Долг Ракав Мека Буци Поврзана Џемпер Отвори Пред Јакна Outwear Грб

DEN 671.76
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Pullover затворање.Машина За Миење.Големина Водич : S=НАС 4-6,M=НАС 8-10,L=НАС 12-14,XL=НАС 16, Ако сакате лабава одговара, pls големина нагоре.Мек и Еластичен материјал,ние прифаќаме 30 дена за враќање на пари!.Уникатен Дизајн : Чисто и дечко стил, долги ракави,лабава одговара, под хип должина, мека ткаенина, топло во малку студено време.Оваа јакна карактеристики на пуканки предиво материјал, и релаксирана јакна одговара.Материјалот е сериозно толку мека, ќе сакаат да живеат во оваа работа!!Носат со нашите Есен Сина Тесни Фармерки, основен tee, и Booties за луксузен есен стил!.Повод : Случајни, училиште, работа, секојдневно носење, купување,забава; Може да се носи со leggings,фармерки, високи потпетици,чизми и сл.Облека за Нега : Машина перат со миење торба, Рака мие ладно, се постават рамен да се исуши или сува чиста, ве молиме да не кајгана или железо.Cuddly Wuddly и совршен за snuggling!Сакаме атмосфера џемпери и нашите Јакна е олицетворение на удобност во оваа супер меки се чувствуваат силуета!Никогаш не ќе сакаат да го преземе овој џемпер off!.Оваа атмосфера јакна е едноставно совршено за стил падне ноќи!Одликувајќи се со snuggly мек материјал поврзан со различни видови на уникатен бои, ова е направено за попладне во дворот или на полноќ филмски маратон!.Високо-квалитетна мека плетени пуканки предиво материјал, се задржи топло и пријатно.Чисто и дечко стил и се умилкувам на телото совршен со неверојатно мека чувствуваат!Солидна обична боја џемпер лесно да заврши во оваа и да останат мода цела сезона долго!.Полна Боја Јакна Големина Водич : .НИ S (4-6) : Биста 38.2"Sleeve 19.3"Должина 32.7".НИ M (8-10) : Биста 40.2"Sleeve 19.7"Должина 33.5".НИ L (12-14) : Биста 42.1"Sleeve 20.1"Должина 34.3".НИ XL (16) : Биста 45.3"Sleeve 20.5"Должина 35.0".Мек и еластичен материјал.Оваа јакна е толку пријатна и топла!Својата совршена за кога сте секогаш бега од место до место!Ќе добиете премногу направи со овој cutie!.Нашата Мала Јагне Јакна е поспана во оваа ултра-меки се чувствуваат!Како сладок изглед!Отворено деколте го прави овој супер лесно да се фрли на за одмор или за игра.Fuzzy Wuzzy беше мечка!Овој џемпер е cuddled совршено со неверојатно мека чувствуваат!.Cuddly Wuddly и совршен за snuggling!Сакаме атмосфера џемпери и нашите Јакна е олицетворение на удобност во оваа супер меки се чувствуваат силуета!Никогаш не ќе сакаат да го преземе овој џемпер off!.Оваа атмосфера јакна е едноставно совршено за стил падне ноќи!Одликувајќи се со snuggly мек материјал поврзан со различни видови на уникатен бои, ова е направено за попладне во дворот или на полноќ филмски маратон!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа