.

.

Плус Големина Бивол Plaid Cardigans за Жените Копче Затворање Midi-должина на Тенки Collarless Џемпер Јакни

Плус Големина Бивол Plaid Cardigans за Жените Копче Затворање Midi-должина на Тенки Collarless Џемпер Јакни

DEN 141.36
Достапност
Залиха

07" Големина : L Биста : 108cm/42.Бојата и стилот на сликата се погодени од следење и снимање агол, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Кука и Јамка затворање.☞АКО ИМАТЕ БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА, ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ ВО БИЛО КОЕ ВРЕМЕ.02" Должина : 83cm/32.25"Модата Облека Се Класичен и Елегантен Дизајн.37" Ракав : 61cm/24.жените зима puffer надолу јакна долг ракав патент џебови baggy кратки палта жените бранеа plaid кошули долг ракав фланелен боксери lapel копчето надолу pocketed shacket јакна палта жените краток надолу јакна зимска топол капут лесни puffer јакна со џеб жените тешка тежина дијамант quilted коленото должина puffer грб на жените долго топло зимско палто маскирани руно наредени parkas јакна жените руно работи јакни хибрид водат пешачење zip џебови изолирани со качулка зима песна puffer јакна.жените подуени лесни капа ракав вест packable комунални вест жените puffer палта со крзно худ зима целосна-zip надолу јакни отпорен на вода се згусне краток quilted палта женска копчето надолу кошули јакна секојдневен долг ракав преголеми shacket блузи жените puffer јакна згусне топло надолу паркови зимски палта со faux крзно худ плус големина зима и топло, капути за жените,faux крзно поставата јакни маскирани грбот дебел windproof надолу јакна со џебови жените y2k zip до quilted паркови puffer јакни долг ракав.86" Големина : XXL Биста : 116cm/45.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа