.

.

Плус Големина Бивол Plaid Cardigans за Жените Копче Затворање Midi-должина на Тенки Collarless Џемпер Јакни

Плус Големина Бивол Plaid Cardigans за Жените Копче Затворање Midi-должина на Тенки Collarless Џемпер Јакни

DEN 141.36
Достапност
Залиха

Погоден за✔повод : Социјални, секојдневна, професионална, спорт, затворен, фаза✔сезона : пролет, лето, есен, зима✔фестивал:Нова Година е Ден, Св.09" Ракав : 64cm/25.68" Големина : M Биста : 104cm/40.Кука и Јамка затворање.☞АКО ИМАТЕ БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА, ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ ВО БИЛО КОЕ ВРЕМЕ.Бојата и стилот на сликата се погодени од следење и снимање агол, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.женска јакна зимска топло згусне маскирани грб sherpa наредени anorak јакни со отстранлив капак плус големина зимски палта за жените,дебели руно наредени кадифен маскирани грб windproof топло надолу јакни со џебови жените зима се згусне puffer грб топло поместена windproof packable средината долго паркови јакна со отстранлив капак жените плус големина зимски палта дебели руно наредени кадифен маскирани паркови windproof топло надолу outerwear јакни со џебови.Суво Чистење Само.▶▶ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА▶▶Големина : S Биста : 100cm/39.07" Големина : L Биста : 108cm/42.37" Ракав : 61cm/24.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа