.

.

ZESICA Жените Долги Ракави Отвори Пред Леопард Печати Плетени Cardigan Џемпер Грб Outwear

ZESICA Жените Долги Ракави Отвори Пред Леопард Печати Плетени Cardigan Џемпер Грб Outwear

DEN 1055.76
Достапност
Залиха

Достапни во различни класични бои и е толку мека тоа брзо ќе стане плакарот омилени!Најдобар избор за секојдневен, канцеларија, партија, кои датираат, училиште, улица носат и враќањето дома или на повик секојдневниот изглед,одговараат за есен,зима,пролет.П : Што е миењето настава?О : за Рака мие препорачува; Машина за миење ладно / Не Кајгана / Висат Линија или Сува.Нејзините удобно изгледа ќе ви овозможи да се облекуваат нагоре или надолу, или начинот на кој, тоа е одличен избор за вашиот плакар оваа сезона.Како Канцеларија Носат, натпревар со Копчето надолу кошули/блузи, Бизнис Молив Фустан/Bodycon Фустан, високи Потпетици/Глуждот Чизми/ Станови.50%VISCOSE,22%ПОЛИЕСТЕР,28%НАЈЛОН.П : Колку време е оваа јакна?A : Над колената, покривање на колковите. Совети:Нашата големина е НИ големина,ве молиме изберете ја вашата нормална големина.Ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА ДЕТАЛИ за секој производ фотографии страница.A : Како Секојдневно Носење, пар со основните блузи/резервоар/кошули, Тесни панталони/Фармерки/Leggings, Станови/ Чизми/ Спортски Чевли.Преглед на димензија внимателно пред да нарачате.Не големина.Лабава Стил.Сите Димензии Се Мери Пред Да Се Рашири.Шаблон Тип : Леопард Cardigan Sleeve Должина : Долги Sleeve Match : Оваа Јакна Палта голема за Повик за Секојдневно, Забава, Работа, Венчавка, Денот на Вљубените, саем, Коктел, Одмор, денот на Благодарноста, ноќен клуб и враќањето дома во Есен, Зима и Пролет.Сите Димензии Се Мери Пред Да Се Рашири.Моделот е 5'8 носи мал (големина 4);PLS проверете ја ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА внимателно пред да го купите!!!100% Задоволството На Гарантира.S=НАС 4-6,М=НАС 8-10,L-НИ 12-14,XL=НАС 16-18, XXL=НАС 20-22.Како Канцеларија Носат, натпревар со Копчето надолу кошули/блузи, Бизнис Молив Фустан/Bodycon Фустан, високи Потпетици/Глуждот Чизми/ Станови.О : за Рака мие препорачува; Машина за миење ладно / Не Кајгана / Висат Линија или Сува.Поради разликата помеѓу различни монитори, бојата може да има мала разлика.Ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА ДЕТАЛИ за секој производ фотографии страница.Преголеми Стил,Опуштено Одговара;Liven до вашата облека со овие стилски животно-print јакна.Оваа Жените Леопард Јакна употреба на високо квалитетни материјали, ви обезбеди топли и трендовски кога носи тоа.Answer : ___________________________ Note : .П : Како можам да се спарите со оваа јакна?A : Како Секојдневно Носење, пар со основните блузи/резервоар/кошули, Тесни панталони/Фармерки/Leggings, Станови/ Чизми/ Спортски Чевли.Ве молиме овозможи за 2-4 см/1 разликува поради прирачник за мерење.Преглед на димензија внимателно пред да нарачате.Лабава Стил.Облека за Нега : Измијте се со ладна вода или Машина за миење, не кајгана, не се исуши.-Мора да има за вашиот плакар.Сите наредби Што ја прифати на 30 дена бесплатен враќа!!!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа