.

.

PRETTYGARDEN Жените Долг Ракав Отворање Пред Плетени Cardigan Џемпер Копчето Надолу Буци Outwear Грб

PRETTYGARDEN Жените Долг Ракав Отворање Пред Плетени Cardigan Џемпер Копчето Надолу Буци Outwear Грб

DEN 671.76
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 65% Акрил, 35% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Карактеристики : Долг Ракав Јакна Џемпери За Жените/Копчето Надолу/Отворен Фронт/Мека Буци Поврзана Јакна/Ребрести Ракав И Полите/Солидна Боја/Лабава Се Вклопуваат/Мека Дечко Јакна/Атмосфера Породилно Cardigan Џемпер/Неврзан/Basic.Оваа Атмосфера Јакна Џемпери Доаѓа Со Основните Долги Ракави,Широк Ребрести Рабови .На Копчиња За Затворање Дизајн Го Прави Овој Јакна Лесно И Исклучување, Која Може Ефикасно Да Се Спречи Ладен Воздух Од Внесување На Вашето Тело.Детали Донесе Изненадување.Овој Софтвер Со Отворен Јакна За Жените Карактеристики Со Уникатен Пресврт На Обрасци Кои Се Додава Малку Префинетост И Карактер.Убава И Исклучителна Изработка Копчиња Се Направи Оваа Boho Се Отвори Пред Cardigan Џемпер Повеќе Додворувања.Еден Следи Родова Секојдневен Плетени Јакна, Земјата На Нема Shirking Одговорноста Станува Ваша Потребно Џокер Шема.Солидна Основните Т-Маица И Тесни Фармерки Може Да Се Заврши Чисто Дневен Изглед.Нејзините Лабава Одговара Стил Не Ги Собереш На Сликата,И Погодна За Луѓе Од Сите Возрасти.Боја Опции : 1,Црна Жените Јакна Долг Ракав 2,Морнарица Cardigans За Жените 3,Црвена Атмосфера Отвори Пред Долг Ракав Поврзана Грб 4,Бела Outwear За Жените Зимски 5,Зелена Кабел Поврзана Копчето Надолу Cardigan Џемпер 6,Сина Топла Јакна Џемпери За Жените 7,Кајсија Џемпери За Жените Се Отвори Пред 8,Сива Атмосфера Женска Cardigans 9,Розова Џемпер И Cardigans За Жените.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа