.

.

Урбан Коко Жените Drape Пред се Отвори Јакна Долг Ракав Нерегуларни Полите

Урбан Коко Жените Drape Пред се Отвори Јакна Долг Ракав Нерегуларни Полите

DEN 386.64
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Viscose, 5% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Машина за миење ладно / висат сува / рака мие, се препорачува.Основните и стилски облека,shawl јака drpaed отвори јакна,асиметрични полите droops природно наборите,ги носи тенок изглед.Лесни,кожата-пријателски,мека и удобно се вклопуваат,додадете овој солидна cardigan да било облека за да додадете топлина и стил на вашиот изглед.Носат со еден резервоар врвот или кошула како undershirt,исто така, се совршен пар со фармерки,leggings на продолжената вашата силуета и рамниот вашата фигура.Погоден за неформални и формални прилики,како што се работа,забава,плажа, домот,секојдневно носат и други активности.Лесна и мека ткаенина, опуштено се вклопуваат со асиметрични полите drape јакна.Уникатен дизајн со неправилни полите носи шик изглед,модерен и шармантна.Трендовски и стилски,совршено одговараат со вашиот омилен блузи, панталони, leggings, ракавици и сл.Погоден за неформални и формални прилики, како што се работа, забава, плажа, домот, секојдневно носење и така натаму.Машина за миење или рака мие ладна вода.Не кајгана.Висат да се исуши.Големина на табелата : S : Shoulder : 14.1inch~Биста : 15.7 инчен~Ракав : 22.8 инчен M : Shoulder : 14.5inch~Биста : 16.5 инчен~Ракав : 23.2 инчен L : Shoulder : 14.9inch~Биста : 17.3 инчен~Ракав : 23.6 инчен XL : Рамо : 15.3 инчен~Биста : 18.1 инчен~Ракав : 25.9 инчен 2 XL : Рамо : 16inch~Биста : 19.3 инчен~Ракав : 27inch.Карактеристики : Лесен и мека ткаенина, опуштено се вклопуваат со асиметрични полите drape јакна Уникатен дизајн со неправилни полите носи шик изглед,модерен и шармантна Трендовски и стилски,совршено одговараат со вашиот омилен блузи, панталони, leggings, ракавици и сл Погоден за неформални и формални прилики, како што се работа, забава, плажа, домот, секојдневно носење и така натаму Перење на грижа : Машина за миење или рака мие ладна вода не кајгана Висат да се исуши.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа