.

.

ZESICA Жените Долго Batwing Ракав Отворање Пред Буци Поврзана Cardigan Џемпер

ZESICA Жените Долго Batwing Ракав Отворање Пред Буци Поврзана Cardigan Џемпер

DEN 887.76
Достапност
Залиха

100% Акрил.Машина За Миење.Големина Внимание : S=НАС 4-6, M=НАС 8-10, L=НАС 12-14, XL=НАС 16-18, XXL=НАС 20-22. Овој лесен јакна карактеристики луксузен лесна ткаенина која е толку пријатна, отворен пред дизајн, класичен солидна боја, долг лилјак ракави, совршена должина за спарување со leggings или тесни фармерки!.Тоа е толку лесен и забавно да се стил сте сигурни да се најде начин за да го носат сите во текот на годината!Од повеќе должина на прекрасни плетени текстура, ќе ви се љубовта!Овој кабел поврзана јакна е толку мека и е достапен во различни класични бои!.Фустан на обичните, секојдневни, одмор, канцеларија, на отворено, итн.Се носат во текот на вашиот омилен tees или блузи за стилски уште удобно се погледне!.Миење на Грижа : Машина за миење,препорачуваме со перење торба, не железо, не кајгана, висат линија или сува.Вакуум пакувања, не може да биде некои брчки или мирис, препорачливо е да железо за 8-15 минути (Железо 109°C максимум), се мијат џемпер и висат да се исуши, мирисот ќе биде збришан.Овој лесен јакна карактеристики луксузен лесна ткаенина која е толку пријатна, отворен пред дизајн, класичен солидна боја, долг лилјак ракави, совршена должина за спарување со leggings или тесни фармерки!.Тоа е толку лесен и забавно да се стил сте сигурни да се најде начин за да го носат сите во текот на годината!.Ажурирање вашата гардероба оваа сезона со нашите Boho плетени Јакна sweaters The дечко долго cardigan џемпери за жените , ова е многу стилски.голема погоден во есен зима пар со тесни фармерки, основните т кошула и чизми.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА : (ЕДИНИЦА : ИНЧИ) Преголеми Стил,ве Молиме Изберете ја вашата нормална големина.НИ S (4-6) : Биста 41.3"Sleeve 15.7"Назад Должина 31.8"НИ M (8-10) : Биста 43.3 "-Sleeve 16.1"-Назад Должина 32.6"НИ L (12-14) Биста 45.3"Sleeve 16.5"Назад Должина 33.4"НИ XL (16-18) : Биста 47.2"Sleeve 16.9"-Назад Должина 34.2"НИ XXL (20-22 ) : Биста 50.3"Sleeve 17.3"-Назад Должина 35.0".Овој лесен јакна карактеристики луксузен лесна ткаенина која е толку пријатна, отворен пред дизајн, класичен солидна боја, долг лилјак ракави, совршена должина за спарување со leggings или тесни фармерки!Тоа е толку лесен и забавно да се стил сте сигурни да се најде начин за да го носат сите во текот на годината!.Од повеќе должина на прекрасни плетени текстура, ќе ви се љубовта!Овој кабел поврзана јакна е толку мека и е достапен во различни класични бои!.Стилски дизајн направи да се фокусира на толпата.Кимоно Стил, Лесни, Долг Ракав,Лабава Преголеми cardigans.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа