.

.

Урбан Коко Жените Drape Пред се Отвори Јакна Долг Ракав Нерегуларни Полите

Урбан Коко Жените Drape Пред се Отвори Јакна Долг Ракав Нерегуларни Полите

DEN 386.64
Достапност
Залиха

95% Viscose, 5% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Машина за миење ладно / висат сува / рака мие, се препорачува.Основните и стилски облека,shawl јака drpaed отвори јакна,асиметрични полите droops природно наборите,ги носи тенок изглед.Лесни,кожата-пријателски,мека и удобно се вклопуваат,додадете овој солидна cardigan да било облека за да додадете топлина и стил на вашиот изглед.Носат со еден резервоар врвот или кошула како undershirt,исто така, се совршен пар со фармерки,leggings на продолжената вашата силуета и рамниот вашата фигура.Погоден за неформални и формални прилики,како што се работа,забава,плажа, домот,секојдневно носат и други активности.Лесна и мека ткаенина, опуштено се вклопуваат со асиметрични полите drape јакна.Уникатен дизајн со неправилни полите носи шик изглед,модерен и шармантна.Трендовски и стилски,совршено одговараат со вашиот омилен блузи, панталони, leggings, ракавици и сл.Погоден за неформални и формални прилики, како што се работа, забава, плажа, домот, секојдневно носење и така натаму.Машина за миење или рака мие ладна вода.Не кајгана.Висат да се исуши.Големина на табелата : S : Shoulder : 14.1inch~Биста : 15.7 инчен~Ракав : 22.8 инчен M : Shoulder : 14.5inch~Биста : 16.5 инчен~Ракав : 23.2 инчен L : Shoulder : 14.9inch~Биста : 17.3 инчен~Ракав : 23.6 инчен XL : Рамо : 15.3 инчен~Биста : 18.1 инчен~Ракав : 25.9 инчен 2 XL : Рамо : 16inch~Биста : 19.3 инчен~Ракав : 27inch.Карактеристики : Лесен и мека ткаенина, опуштено се вклопуваат со асиметрични полите drape јакна Уникатен дизајн со неправилни полите носи шик изглед,модерен и шармантна Трендовски и стилски,совршено одговараат со вашиот омилен блузи, панталони, leggings, ракавици и сл Погоден за неформални и формални прилики, како што се работа, забава, плажа, домот, секојдневно носење и така натаму Перење на грижа : Машина за миење или рака мие ладна вода не кајгана Висат да се исуши.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа