.

.

MEROKEETY Жените Долг Ракав Snap Копчето Надолу Солидна Боја Поврзана Ребрести Деколте Cardigans

MEROKEETY Жените Долг Ракав Snap Копчето Надолу Солидна Боја Поврзана Ребрести Деколте Cardigans

DEN 479.76
Достапност
Залиха

60% Rayon, 35% Полиестер, 5% Spandex.Копче за завршување затворање.Машина За Миење.Големина Водич : S=НАС 4-6,M=НАС 8-10,L=НАС 12-14,XL=16-18, Мек и еластичен материјал, ние прифаќаме 30 дена за враќање на пари!.Уникатен дизајн : долги ракави, v деколте,ребрести ракав и полите, Антички месинг snap копчиња, под хип должина, секојдневен стил.Cardigans се плакарот главен, па нема да сакате да пропуштите оваа!Материјалот е толку мек и лесен, што го прави совршен за транзиција од лето во есен.На lenght е покрие вашиот колк со право.Ние се допаѓа тоа што можете да го спарите со панталони за еден ден во канцеларија, или носат со вашиот омилен skinnies за повеќе секојдневен изглед!.Повод : Обичниот, секојдневен живот, работа, канцеларија,Црквата; Погоден за вашите омилени фармерки, чизми, здолниште, leggings.Перење Настава : Машина перат, рака мие ладно, се исуши, ниско ниво на железо ако е потребно.Долги ракави.V вратот.Ребрести ракав и полите.Античкиот месинг snap копчиња.подолу хип должина.секојдневен стил.Машина перат.Рака Мие Ладно.Мек и еластичен материјал.Функција : .Долго sleeves V neck Ribbed ракави и hem Antique месинг snap buttonsbelow хип lengthcasual стил.Долго должина и начичкана snap детали го прават овој најлесен начин да се доврши вашата облека секој ден.Можете да ја задржи оваа супер едноставно со вашите омилени се печати или основните tee или фустан и да одат малку познавач на вечера со вашите пријатели или сопруг со collared кошула.Ова е рацете надолу нашите омилени и најчесто разноврсна во креирање на повеќе изгледа.Големина Водич : .НИ S (4-6) : Биста 34.3"Рамо 15"Sleeve 23.2"Должина 32.7"НИ M (8-10) : Биста 36.2"Рамо 15.4"Sleeve 23.6"Должина 33.1"НИ L (12-14) : Биста 39"Рамо 15.9"Sleeve 24"Должина 33.7"НИ XL (16-18) : Биста 41.7"Рамо 16.5"Sleeve 24.4"Должина 34.3"НИ XXL (20) : Биста 44.9"Рамо 17.3"Sleeve 24.8"Должина 35".Мерење : инч.Плетени и еластичен материјал.Совршен за да се носат во Есен, Зима, Пролет ќе се најде толку многу начини за да го носат овој јакна сите во текот на годината!Акции и земи вашите омилени бои на овој плакарот главен за да го додадете вашиот гардеробер!Натпреварот со : Лесно за да се спарите со вашите омилени фармерки, чизми, здолниште, leggings, итн.Машина washable Hand Миење Cold Soft и еластичен материјал.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа