.

.

3mirrors Чудак Вратило Ракав Адаптер 3/4 да 7/8 од не ' Рѓосувачки STEELAdapter за Гас на Моторот Макара Понесе Редуктор Ракав Черупка & 3/16 Копче

3mirrors Чудак Вратило Ракав Адаптер 3/4 да 7/8 од не ' Рѓосувачки STEELAdapter за Гас на Моторот Макара Понесе

DEN 239.52
Достапност
Залиха

Работи со Гас на Моторот Чудак линкови за да Можат да го зголемиме чудак дијаметар да се вклопи pulleys, опрема кутии и др.Ја намалува потребата од купување на нов мотор или макара за одржување на постоечки компоненти и за брзина/моќ барања.Менува мотори со различен дијаметар вратило.Менува pulleys за различни брзина или појас.Се прилагодува и поголеми тркала забива да помали axels. 3mirrors Crankshafts се направени од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, потрајни од обичните железо.Никогаш не ' рѓа и подобро да ја заштитите чудак.Купи со доверба!.Големина : 3/4" да 7/8" L=3" w/ 3/16.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа