.

.

Белег Цвеќиња Вкусен Градина Во 10-Инчен Дрво Коритото

Белег Цвеќиња Вкусен Градина Во 10-Инчен Дрво Коритото

DEN 1197.60
Достапност
Залиха

Нашата телевизија вкусен градина има седум до осум растенија.Секој вкусен е 1 до 2 инчи создавање на убава колонист.Овој привлечен централен кои можат да бидат украсени за време на празниците и годишните времиња во текот на годината.Совршен подарок за посебни прилики или подарок за себе!.Вода месечна со 1/3 чаша вода.Не над вода.Succulents се најлесниот куќа растенија и ќе продолжи да напредува со соодветна грижа.Место каде растенија ќе добиете многу на сонце, но со индиректна светлина.Боја : Дрво Коритото.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа