.

.

CANOPUS Butyl Печат Лента, Црна, 0.75 во x 30ft, Тешки, Водоотпорен Пломби Китови Лента, Гумена Лента за да го Запечати RV, Брод, Дома Цевки и Автомобил Windows Протекување

CANOPUS Butyl Печат Лента, Црна, 0.75 во x 30ft, Тешки, Водоотпорен Пломби Китови Лента, Гумена Лента за да го

DEN 393.12
Достапност
Залиха

ВИСОК КВАЛИТЕТ на УЈП ОДДЕЛЕНИЕ : На CANOPUS Butyl Лента може лесно да се печат на сите видови на Р.В. или брод протекување, е многу ефикасен за амандман пластика, метал, или стаклени површини.Нема неред и воздух-стегање се дефинитивни.На butyl ја олеснува вашата задача како тоа е многу ефикасна и лесно да се примени.ОБЕЗБЕДУВА ВОЗДУХ-ТЕСНИ ЗАПЕЧАТУВАЊЕ И СИЛА : Нема јаз или меур по апликацијата.Сега ќе можете да лесно да се запре повеќето протекување како што се пареа, вода или влага во секунди.Примена на длабоки агли, тешки удари, текстури, или модели не е проблем повеќе.СИЛЕН ОТПОР НА АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА : Од CANOPUS Butyl Лента може да се примени на сите во текот на голема температура интервал.На тој начин, тоа може да се чуваат и ќе трае долго време.ПОВЕЌЕ ПОВРШИНИ НА ПРИМЕНА : : CANOPUS Butyl Лента може да се примени на многу различни материјали како метал, дрво, стакло, текстил и многу повеќе површини од дома или вашиот брод, Rv, автомобил, камион, итн.. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање : Во Canopus, ние се залагаме за апсолутна задоволството на клиентите.Ако не сте задоволни со нашите производи во било кој начин, ние се заложи за рефундирање на вашите пари назад, со без прашања праша.Однапред ви благодариме за изборот и уживање на нашите производи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа