.

.

Сет од 4, 3366R Волан Колона Имајќи/Черупка, Занаетчии/AYP/Wizard

Сет од 4, 3366R Волан Колона Имајќи/Черупка, Занаетчии/AYP/Wizard

DEN 228.48
Достапност
Залиха

· Пластичен Волан Колона Лого (4) Пакет. · Вистински Husqvarna Дел # 532003366. · Supercedes Заменува Стариот Дел # 3366 R. · Одговара на Специфичните Husqvarna GT180, GT200, GT2254 & HVGTK180 AR Модели. · Вистински ОЕМ Husqvarna Дел.Бренд Нови (4) Пакет на Вистински Husqvarna Волан Колона Лежишта.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа