.

.

Бебе Burp Облека 5 Пакет за Бебе Момчиња, Девојки, Бебе Унисекс Памук Тројно Слој Ултра Мека & Абсорбента Burping Крпа Новороденче Крпа (Цветаат Цвеќиња)

Бебе Burp Облека 5 Пакет за Бебе Момчиња, Девојки, Бебе Унисекс Памук Тројно Слој Ултра Мека & Абсорбента

DEN 431.76
Достапност
Залиха

МУЛТИ-ЦЕЛ СУШТИНСКО значење ЗА БЕБИЊА – нашите burp облека се толку разновиден и може да се користи во мноштво начини.Совршен за заштита на вашата облека кога burping малечки, бришејќи до леплива мензи, како доењето покритие, за teething, дриблинг бебиња или дури и како промена на предниот капак кога надвор и за да се задржи областа хигиенски. 5 ПАК BURP ОБЛЕКА SET - знаеме дека има новородените е хаотичен и ќе добиете млеко плукаат-ups или puke на вашата облека многу пати во еден ден.На 5-Pack сет на Burp Облека ќе ви помогне со сите хаос, да направат вашиот живот полесно.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ПАМУК – изработени од 100% дише памук, овие burp облека се со врвен квалитет и машина перат.Памук е супер нежно да се користи на бебето е чувствителна кожа, дише и екстра абсорбента премногу.СОВРШЕН БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК – врвот на бебето суштински елемент за нови родители, повеќе merrier каде burp облека се загрижени!Овие бела burp облека се погодни за двете момчиња и девојчиња, лесно да се мијат и многу издржливи премногу.МОДЕРНА И УНИСЕКС - Смислено дизајнирани да одговараат на двете момчиња и девојчиња.Изгледаат модерно и стилски без напор, без да се грижиш за хаос на вашата кошула додека сте надвор.Вашиот Мора Да Има Burp Платно Поставено!Новороденче Essentials За Нови Родители Плукаат-ups, да се фрли и лига се дел од родителство и наскоро ќе се навикнеш на него.Чистење на хаос е потребно време и трпение.Но, со Burp Облека Сетови, ќе бидете во можност да се избегне таков хаос и да се направи вашиот родителски полесно.Нашите Burp Облека се направени за да се ултра-меки и абсорбента, што го прави твоите најдобри секојдневниот од суштинско значење!Направени со 100% памук, тоа е безбедно за вашето новороденче е чувствителна кожа.Мулти-цел Бебе Burp Е најсоодветен за млеко, плукање, drooling, burp по хранење, одржување на симпатична бебе чиста и уредна.Лесно да се Чисти и Одржува Бебе дамки се лесно да се мијат надвор, и не постои чуден мирис.После миење, таа се враќа во првобитната апсорпција и мекост.Функција : 1. Абсорбента и Дише Слоеви Дизајн 2. Памук и руно Ултра Мека Ткаенина Слој во Комбинација 3. Голема Големина & Екстра Дебели 4. Стилски, Функционални и Разноврсна 5. Совршен Бебе Подарок Сет Пакетот вклучува : Burp Облека Поставите Машина за миење ладна или топла циклус.Мијте ги одделно или со слични бои.Собори сува на ниска се лекува.Кајгана, фен листови, и ткаенина softeners не се препорачува.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа