.

.

GDS Трки Mod1 50T Тешко Челик Поттикне Опрема 50 Заб за 1/5 РК Чудовиште Камион

GDS Трки Mod1 50T Тешко Челик Поттикне Опрема 50 Заб за 1/5 РК Чудовиште Камион

DEN 600.00
Достапност
Залиха

За 1/5 РК Чудовиште Камион.Број на Заби : 50. Дијаметар : 1.9" (48mm).Теренот : 1.0 метрички теренот (M1, Mod1).Дебелина : 8mm.Услови : НЕ смее да се користи pin систем за поставување на X-Maxx опрема мрежа.Ве молиме рачно поставување на опрема мрежа без игли.Се однесуваат на Traxxas прирачник за инструкции (уп.стр.22 - Прилагодување на Опрема Mesh) Со игли се отстранети, користете ги четирите 4x16mm копчето-раководител кап завртки на дното за да го поставите опрема мрежа.Олабави четири 4x16mm копчето-раководител кап завртки.Намалување тесен појас на лаптоп хартија и да ја стартувате во опрема мрежа.Слајд на моторни и крило опрема во поттикне продавница.Заостри четири 4x16mm копчето-раководител кап завртки, и потоа отстранете ја со лента хартија.Вие треба да бидат во можност да се кандидира свеж лента на хартија преку брзини без обврзувачки нив.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа