.

.

LCX Трки 1/10 РК Роботот Автомобил Појачани Челик 48P 87T Поттикне Опрема w/ 24T Назабена Опрема за Axial SCX10 Wraith,Ugprades Делови Додатоци

LCX Трки 1/10 РК Роботот Автомобил Појачани Челик 48P 87T Поттикне Опрема w/ 24T Назабена Опрема за Axial SCX10

DEN 2392.80
Достапност
Залиха

Дизајниран за Axial SCX10 Wraith.Висока цврстина челик, прекалени за издржливост.Силен и издржлив, лесен за инсталација. 48 теренот за сила.Пакет Листа : 1 buc Поттикне Опрема, 1 buc Крило.Спецификација : Примена : Axial SCX10 Wraith Материјал : Појачани Челик Боја : Црна ќе добиете : 1 BUC Поттикне Опрема 1 Назабена Компатибилност : SCX10 AX90044 AX90037 AX90036 AX90035 AX90028 AX90022 AX90034 AX90027 AX90021 AX90016 AX90014 AX90012 AX90007 Wraith AX90031 AX90020 AX90018 AX10 AX90019 Шкорпија AX90001 AX90002 AX90004.

Параметрите на стоката

Application:
Axial SCX10 Wraith
Material:
Hardened Steel
Color:
Black
You will receive:
1 PCS Spur Gear :
1 Pinion :
Compatibility:
SCX10 AX90044 AX90037 AX90036 AX90035 AX90028 AX90022 AX90034 AX90027 AX90021 AX90016 AX90014 AX90012 AX90007 :
Wraith AX90031 AX90020 AX90018 :
AX10 AX90019 :
Scorpion AX90001 AX90002 AX90004 :

Подобро ви се допаѓа