.

.

Тејлор на Старите Обврзници Улица Бричење Крем Примерок Пакет

Тејлор на Старите Обврзници Улица Бричење Крем Примерок Пакет

DEN 850.32
Достапност
Залиха

Примерок пакет на бричење крем од Тејлор на Старите Обврзници Улица. 13 различни Taylors мириси.Направени во Англија.Големина : 1/2 tbsp на секој крем (доволни за околу 4 shaves).Помага во ублажување на брада пред бричење.Бричење крем им овозможува на сечилото да планирам преку кожата.Традиционалните бричење крем траат со месеци.Бричење крем доаѓа во различни мириси .Тејлор на Старите Обврзници Улица е еден од најдобрите preforming креми и тоа е навистина голема вредност.Ова семејство е производство на високо крајот чешлање производи во Англија бидејќи 1854. Тие нудат широк спектар на луксузни mens чешлање и влажни за бричење производи, како што се пред-shaves, бричење креми и сапуни, aftershave лосиони, colognes, moisturizers за коса, производи и миризливи Talcs.Широк избор на мириси е сигурно да се грижиме за кое било лице од цвеќиња, цитрус, тропски и се разбира на машкиот мирис класици.За мажите кои сакаат да имаат некоја линија која што има повеќе типови на производи, но и да остане во рамките на истиот мирис, ова ќе биде одлична линија за вас.Многу од мириси имаат појавување aftershaves и colognes.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа