.

.

Стрелаштво Извивам Лак Жила Алатка - Limbsaver String алатка за Извивам лак Longbow додатоци

Стрелаштво Извивам Лак Жила Алатка - Limbsaver String алатка за Извивам лак Longbow додатоци

DEN 239.76
Достапност
Залиха

ЕДНОСТАВНА-ЛЕСНО-QUICK - Stringing вашиот Dacron string со твоите Keshes жила алатка, ќе треба да се соберат вашиот string на вашиот лак без напор, безболно и во ниеден момент на сите!Дизајниран да низа и unstring сите извивам или традиционален лакови.Се ОБЕЗБЕДИ 100% БЕЗБЕДНОСТ - ЕДНА Жила Алатка е потребен за правилно и безбедно string тука во KESHES ние сме посветени на вашето задоволство.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ ЖИЛА АЛАТКА?1 - Едноставно flex на екстремитетите за да се овозможи крајот на стрингот(страна со поголем јамка) за да ја излизгате до ногата кон врвот па string почива во жлебот. 2 - го Стори истото на другата страна( на страната на помали јамка), преку зајакнување на жила алатка и повлекување на лак кон себе па string лесно да се лизга во место.ОСИГУРАЈТЕ СЕ ДЕКА ВАШИОТ STRING Е ПРАВИЛНО ИНСТАЛИРАН ОД СТРАНА ПРАВЕЈЌИ СЕ ДЕКА ДВАТА КРАЈА НА СТРИНГОТ СЕ ОДМАРА ВО КАНАЛИТЕ НА СЕКОЈ ЕКСТРЕМИТЕТ.Користење на ЖИЛА АЛАТКА е ЕДИНСТВЕНИОТ безбеден начин да се соберат или dissemble било лак за да се спречат Повреди на себе и на вашиот лак!Со нашата 100% задоволство гарантира policyyou може да се чувствуваат безбедно да го купите, се доколку не сте 100% задоволни, ние ќе рефундирање на дека во целост, иако ние сме апсолутно сигурни дека вие само ќе сакаат користење на Keshes жила алатка за низа и unstring вашиот лак!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа