.

.

Trina Турк Жените Висока Половината Битник Бикини Костим за капење Дното

Trina Турк Жените Висока Половината Битник Бикини Костим за капење Дното

DEN 474.48
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 91% Најлон, 9% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Trina Турк костими за капење.Инспириран од коктел и покрај базенот начин на живот на пустината, на Trina Турк пливаат & Spa колекција е целосна на сезоната повеќето случајно софистицирани и "мора да има" Пливаат silhouettes.Trina е филозофија е да се создаде погоден за носене, оптимистички мода која ги вклучува најдобри аспекти на класичен Американски СПОРТСКИ.Со неа внимание на детали и акцент на дизајнот, trina е бански стана познат по својата неверојатна се вклопуваат и згодна потпис отпечатоци.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа