.

.

Trina Турк Жените Висока Половината Битник Бикини Костим за капење Дното

Trina Турк Жените Висока Половината Битник Бикини Костим за капење Дното

DEN 719.76
Достапност
Залиха

91% Најлон, 9% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Trina Турк костими за капење.Инспириран од коктел и покрај базенот начин на живот на пустината, на Trina Турк пливаат & Spa колекција е целосна на сезоната повеќето случајно софистицирани и "мора да има" Пливаат silhouettes.Trina е филозофија е да се создаде погоден за носене, оптимистички мода која ги вклучува најдобри аспекти на класичен Американски СПОРТСКИ.Со неа внимание на детали и акцент на дизајнот, trina е бански стана познат по својата неверојатна се вклопуваат и згодна потпис отпечатоци.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа