.

.

OurWarm 48pcs 25ML Стаклени Шишиња со Плута, Мали Стаклени Тегли Свадба ќе се Сретне со Персоналните Етикета Тагови и Низа, Мини Стаклени Ампули за Свадба Подароци Бебе Туш

OurWarm 48pcs 25ML Стаклени Шишиња со Плута, Мали Стаклени Тегли Свадба ќе се Сретне со Персоналните Етикета Тагови

DEN 455.76
Достапност
Залиха

Вклучува : 48pcs плута затка стаклени шишиња, 48 персоналните Етикета Тагови и 48 жици, голема свадба фаворизира или decors за вашиот плажа тема свадба, стакло тема свадба, модерен свадба.Големина : мини стаклено шише устата дијаметар : 0.75 во шише висина(Без Плута) : 2.36 во дното дијаметар : 1.2 во, капацитетот 25ml кој одговара за бонбони, кафе, грав, занаети, уникатна и незаборавна венчавка корист за гости.Материјал : мали стаклени шишиња со корк се направени од храна одделение материјал, чисти и не-токсични и плута е мазна и добра печат, не е лесно да се откажат од остатоци кои можат да бидат цврсто вклучен шише устата.Широка Употреба : мини стаклени тегли се идеални за напивка шишиња, свадба оркестарот, партија подароци, сакаат шише, порака шише, мали предмети за складирање, парфем примероци, бања сол, чување на семиња, Занаети, билка и масло за складирање, оркестарот, итн.Прилики : На мали стаклени тегли со корк се совршен за на плажа свадба, бебе туш, роденден, Хари Потер партија, игра ноќ, волшебникот за костимот партија, плажа одмор и дневни кујна употреба.Пакет Се Вклучени : . 48pcs Плута Тапа Стаклени Шишиња. 50pcs Етикета Ознаки. 50pcs Стрингови. 3 Пакет на Налепници, секој на 18pcs.Големина на : .Шише капацитет : 25ml, Шише устата дијаметар : 0.8 во(2cm).Дното дијаметар : 1.2 во(3cm), Шише висина(без плута) : 2.4 во(6cm).Материјал : Стакло и Дрвени.Мал шише се совршени за различни прилики, како што плажа свадба, бебе туш, роденден, Хари Потер партија, игра ноќ, волшебникот за костимот партија, плажа одмор, свадба позадина, свадба декорации, центар украси, birthday (роденден), бебе туш, дома и разни партија теми.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа