.

.

Млеко Тегли со Капаци, Тој Таа Родова Открие Партија Услуги (4 Во, 12 Парчиња)

Млеко Тегли со Капаци, Тој Таа Родова Открие Партија Услуги (4 Во, 12 Парчиња)

DEN 455.76
Достапност
Залиха

Мини Стаклени Шишиња со Плута Затки : Пополнете овој сет од 12 млеко стаклени шишиња со бонбони, играчки или мали подароци за да креирате сопствени партија услуги за претстојните бебе туш или полот откриваат партијата на декоративни сина, розова и бела "тој е таа која ќе биде?" текст совршено ќе се дополнуваат вашата девојка или момче бебе туш резерви.Пол Открие Партија Украси : Користете лента, чипка, или лакови да се прилагодите на corked стаклени шишиња за да креирате сопствени centerpieces и партија оркестарот; да ги поставите на јадење маси, или рака на нив и надвор на гости како тие да пристигнат.Сигурен Квалитет : Искра и Баш е празна стаклени шишиња вклучуваат и плута капак за да се обезбеди содржина остане безбедно во внатрешноста; радикална партија, се мијат и реупотреба на стаклени тегли за повеќе претстојните прослави.Совршена Големина : Секоја чаша млеко тегла мерки 1.95 инчи во дијаметар и 4 инчи во висина; совршено големина за широк спектар на слатка третира или мали играчки.Персонализирајте го вашиот родова открие партија оркестарот со Искра и Баш е поставена на 12 празни стаклени шишиња со плута капаци.На декоративни текст гласи : "тој таа што ќе биде?" Пополни мали плута стаклени шишиња со слатка третира, бонбони, забава, подароци, песок, или украсни камења за да креирате сопствени партија украси за претстојните родова открие партија.Додадете ознаки, цвеќиња, панделки, или налепници за облагородување и прилагодите тоновите на мини стаклени шишиња за да одговараат на вашите родова открие партијата тема.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа