.

.

LASLU 24pcs Фидер Стил Candy Шише за Бебе Туш Услуги Fillable Мини Шише Бонбони Подарок Кутија за Момче Девојка Новородено Бебе Крштевањето Крштевка Роденден Декорација (12pcsPink

LASLU 24pcs Фидер Стил Candy Шише за Бебе Туш Услуги Fillable Мини Шише Бонбони Подарок Кутија за Момче Девојка

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Употреба : одличен за бебе туш игри, услуги, подароци, бонбони кутија; Да ги користите овие мали шишиња за да се продавница бонбони, чоколада и други мали предмети.Симпатична големина : шише големина е 9 x 4 см, на pacifier големина е 2.2 x 1.2 см, добра големина за да се стави мини pacifier во шишиња, или пополнете шишиња со sweeties.трговскиот центар и Симпатична.Пополнете кутии со твоите колачи, чоколадо, пуканки, за 6-8 парчиња Гулаб или Hershey, или 2 парчиња Фереро. 24pcs Фидер Стил Candy Шише Подарок Кутија Бебе Туш Услуги Деца 1 Прв Роденден.Совршен за да се создаде уникатен тематските услуги за вашата партија гости, изненадување за вашето бебе туш, крштевки, свадба, прв роденден декорација.Боја : 12pcspink+12pcsblue.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа