.

.

Став Регулатива Краток Боксер

Став Регулатива Краток Боксер

DEN 648.48
Достапност
Залиха

66% Модални, 26% Lyocell, 8% Elastane.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Изложени Core-Flex Корселе спречува несакани извртување и тркалање надолу под.Пердув-Цвест Изградба елиминира заеднички иритации преку помек бод.Страна-влез лета за лесен пристап. 65% модални, 26% lyocell, 9% elastane.Долна облека изграден да трае додека ви даваат утеха и поддршка што го заслужуваат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа