.

.

Основни поени 'Shaka Телото Одбор со врвка за околу Поводник, Лесни со EPS Јадро, Висока-Брзина Масна Дното Површина, Изберете Боја и Големина

Основни поени 'Shaka Телото Одбор со врвка за околу Поводник, Лесни со EPS Јадро, Висока-Брзина Масна Дното Површина,

DEN 1528.80
Достапност
Залиха

ВИСОКА-БРЗИНА BODYBOARD СО ПОДОБРУВАЊЕ на ПЛОВНИ - Задоволување на основни поени "Shaka" Bodyboard кој масна, висока-брзина на површината на EPS core за пловни, долниот дел на задното канали, и месечина опашка за врвни перформанси.Идеален за сите бран видови, овој bodyboard е изграден за брзина, голем рамнотежа s не се разликува со нашата премиум bodyboard направени за сите на вашиот плажа авантури.Заборавајте евтини и несигурни одбори кои едноставно не го направите на работа, и се подготвени да се направи сеќавањата на целиот живот исполнет со радост и возбуда!И почекајте — има повеќе!Тимот на основни поени разбира како што е важно е да имаат слобода на избор, и со повеќе дизајни, можете да бидете сигурни дека ќе го добиете bodyboard кој одговара на вашиот стил најмногу!.Фаќање на бранови и чувство на возбуда е забавно, но, знаете што правите кога дури и повеќе да се забавуваат?Кога вашиот bodyboard доаѓа со извиткани поводник во еден купување (и нашата не!), па можете да се занесе во скапоцени и единствени моменти без да се грижиш за губење на вашиот опрема.Мислам дека за тоа — ова направа како што е потребно за почетници, како што е за добрите — едноставно затоа што кога сте недостасува одбор, ти си пропуштаа на една авантура!Од мали бранови да се предизвик оние — чувајте ги вашите одбор од ваша страна на сите времиња, со удобен извиткани поводник.Добредојдовте на Барел Точка Сурфање.Место каде што секој е во семејство.Ние развивање и тестирање на сите наши производи во местото ние сме благословени да се јавите дома - Нов Зеланд.Страстни за спортови на вода за повеќе од 30 години, ние го имаме сега помогнаа спомени за стотици илјади луѓе.Но, се Киви е ние и понатаму сме мали, и да се грижи за секој клиент и производ како тие се нашите прво.Од нашите брегови твое со aroha (љубов), дозволете ни да ви помогне да стигнете до вашата среќни како никогаш досега, со премиум плажа опрема и спортови на вода опрема!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа