.

.

KONA SURF КО. Сумо Тело Одбор Лесни Мека Пена На Врвот Boogie Bodyboard Пакетот Вклучува Премија За Врвка За Околу Поводник

KONA SURF КО. Сумо Тело Одбор Лесни Мека Пена На Врвот Boogie Bodyboard Пакетот Вклучува Премија За Врвка За Околу

DEN 5970.96
Достапност
Залиха

[Summary] : Сумо е одлична објект да се преземат за да на плажа и одговара на повеќето возрасни велосипедисти.Достапни во 48 или 50 инчи и изграден од квалитетни материјали.Овој одбор е светлина, трајни, и да се забавуваат!. [Дизајн] : Ова boogie одбор е изграден за поголеми велосипедисти.Со додадени должина и ширина за стабилност, масна дното за брзина и месечина опашка за се врти, овој форум е одлична за на плажа. [Изградба] : Изграден со EPS core со 2 дрвени stringers за дополнителна издржливост.На палубата е покриен со мека IXPE пена, а на дното е масна HDPE со отпорен на гребење тајна шема. [Набавка Вклучува] : Пакетот вклучува еден Сумо bodyboard со Сумо и Kona Сонцето логоа и 1 извиткани поводник со Kona лого.Достапни во две големини и со различни бои. [Кои Сме] : Родени во Њу Џерси, Kona Surf Компанија се стреми да биде бренд кој ги задоволува нови техники и технологии градење на квалитет форми со користење само на најдобрите материјали во светот.Сумо е голем boogie одбор да ги преземат за да на езерото или на плажа и е совршена големина за повеќето возрасни велосипедисти.Тоа е поширок, побрзо, повеќе и посилно од друг орган одбори.Еден од поинтересните IXPE палубата и про масна тешко дното зголемување на стабилноста и ефикасноста на Сумо.Со додавање на две дрвени stringers, велосипедисти да се чувствуваат удобно знаејќи дека нивната одбор нема да се држат под нив.Младата опашка се зголемува менливоста на одборот кога решавањето на условите на океанот.Сите модели доаѓаат со про извиткани полиуретан поводник и се достапни во широк избор на бои.Ако сте во потрага за нов boogie одбор за себе или како подарок, за некој кој сака bodyboarding, Kona е потпис Сумо одбор ќе биде совршен прилог на никого плажа опрема!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа