.

.

80 Години ВАШИНГТОН -На Шега р е Диви- (EE Ексклузивни) 6.5 Винил Слика Пакет со Силна Екстра Мислам Кристално Јасна Тешки Екранот Кутија -Вкл. Заштитна Фолија & Заклучув?

80 Години ВАШИНГТОН -На Шега р е Диви- (EE Ексклузивни) 6.5 Винил Слика Пакет со Силна Екстра Мислам Кристално

DEN 719.28
Достапност
Залиха

Пакетот Вклучува : . ★ Funko Поп! (Pop!Херои) DC СУПЕР ХЕРОИ (Џокер е Дива) #292. Забава Земјата Ексклузивни!Ограничено издание! (Џокер е надвор за одмазда, и тоа изгледа како тој се тоа!Тој е направен некои уметнички "подобрувања" до Темно Лилјак Кралот!традиционалните подобие) Пакет Со. ★ Fapeto Силна Екстра Мислам Кристално Јасна Тешки Екранот Кутија -Вкл.Заштитна Фолија & Заклучување Табот-. ► Го прослави 80-Годишнината на the Dark Knight со Џокер е Дива на Поп!.Поп!бројки донесе вашите омилени ликови на живот со единствена стилизиран дизајн.Секој винил слика стои 3.75 инчи висок и доаѓа во прозорецот кутија за пакување, што ги прави одлични за екранот!.Карактеристики на производот : 3.75 инчи (9.5 cm), Изработена од винил, Слави 80 години од DC, Урбани стилизиран дизајн, Доаѓа во прозорецот-кутија за пакување.Кутија Содржина : 1x (Џокер е Дива) Поп!Jokers Диви Поп!Винил Фигура - Забава Земјата Се Исклучуваат.Џокер е надвор за одмазда!.На Кловн Принцот направи некои "подобрувања" да Готам е Dark Knight.Ексклузивно Jokers Диви деко со графити!.Еден-на-еден вид Поп!Винил бројка доаѓа во прозорецот екранот кутија.Ограничено издание! .

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа