.

.

Детроит Пистонс Дарко Milicic Сина Џерси ЛЕ Bobblehead

Детроит Пистонс Дарко Milicic Сина Џерси ЛЕ Bobblehead

DEN 1198.80
Достапност
Залиха

Официјално Лиценцирани Производи.Спортски Колекционерски Предмети.Ова ограничено издание на изборот "Легенди На Судот" bobble главата со стадион база карактеристики Дарко Milicic, #31 од Детроит Пистонс во неговиот далеку џерси.Овие се рачно направена и многу детални колекционерски bobble главата кукли.На "Легенди на Судот" линија commemorates повеќето квалификувани & најсветлиот ѕвезди на НБА.Овие bobble глави се прикаже на емоции & сложеноста на индивидуалните играчи тие се сликаат, и се фати на вистинската суштина на теренот.Тие се околу 8" висок и се состои од смола материјал.Тие се ограничени изданија на 5.000 и рачно нумерирани на дното.Направени од страна Засекогаш колекционерски предмети.Овие bobbles се официјално лиценцирани производ на НБА.Доаѓа во оригинална кутија која може да покаже знаци на чување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа