.

.

Крис Продажба 2018 Бостон Ред Сокс Ограничено Издание Baller Bobble Bobblehead

Крис Продажба 2018 Бостон Ред Сокс Ограничено Издание Baller Bobble Bobblehead

DEN 1198.80
Достапност
Залиха

Крис Продажба 2018 Бостон Ред Сокс Ограничено Издание Baller Bobble Bobblehead.Само 2,018 на овие Ограничено Издание bobbleheads беа произведени и секој е индивидуално сериски нумерирани, ќе добиете случаен сериски број, за жал нема посебни барања.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа