.

.

МОРНАРИЦА MIDSHIPMEN Маскота Фудбал Ограничено Издание Bobble Bobblehead

МОРНАРИЦА MIDSHIPMEN Маскота Фудбал Ограничено Издание Bobble Bobblehead

DEN 1198.80
Достапност
Залиха

МОРНАРИЦА MIDSHIPMEN Маскота Фудбал Ограничено Издание Bobble Bobblehead.Само 2,018 на овие Ограничено Издание bobbleheads беа произведени и секој е индивидуално сериски нумерирани, ќе добиете случаен сериски број, за жал нема посебни барања.Ново во оригиналната кутија.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа