.

.

3-Pack Bobbin Случај Замена за Пејач 6114 Машина за Шиење - Компатибилен со Пејачот #421326

3-Pack Bobbin Случај Замена за Пејач 6114 Машина за Шиење - Компатибилен со Пејачот 421326

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 6114 Машина за Шиење.Количина : 3. Лесно да се замени и употреба, направете ја вашата машина за шиење работа како сосема нов.Погодна за разни видови на апликации за шиење.Во голема мера ја зголемуваат својата ефикасност и да се обезбеди проекти изгледаат професионално.Компатибилен со Пејачот #421326.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа