.

.

Wella Боја Совршен Постојан Creme Гел Haircolor 7 G Медиум Златна Blondesex, 2 Унца

Wella Боја Совршен Постојан Creme Гел Haircolor 7 G Медиум Златна Blondesex, 2 Унца

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Формулиран за да биде целосно interminable.Помага да се создаде било која саканата нијанса.Дава предвидлива природен изглед на резултатите.Ова е одлична низа на creme гел бои формулиран за да биде целосно interminable да се создаде било која нијанса саканата со предвидливи природен изглед на резултатите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа