.

.

SunshineFace Боја на Косата Пенкало, Привремено Кармин Коса Боја, Боја Бела Коса Покрие DIY Шминка Стап

SunshineFace Боја на Косата Пенкало, Привремено Кармин Коса Боја, Боја Бела Коса Покрие DIY Шминка Стап

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Бојата е природен и многу блиска до оригиналната црна или кафеава или кафе боја на косата.Привремен бела коса покрие pen може да се претвори бела коса во црно брзо.Црна, темно кафена и кафе боја за вашите опции.Маслиново масло состојка, без адитиви, без несакани ефект на косата и скалпот.Кармин цевка изглед, лесно да се носат за коса умираат во секое време секаде.Опис : Привремен бела коса покрие pen може да се претвори бела коса во црно брзо ако користите црно пенкало.Ако ви е потребно кафе или темно кафеава коса, ние, исто така имаат боја на косата за вашите опции.Маслиново масло состојка, без адитиви, без несакани ефект на косата и скалпот.Кармин цевка изглед, лесно да се носат за коса умираат во секое време секаде.Карактеристики : Маслиново масло состојка, без адитиви, без несакани ефект на косата и скалпот.Привремен бела коса покрие pen може да се претвори бела коса во црно брзо.Кармин цевка изглед, лесно да се носат за коса умираат во секое време секаде.Тоа не е трајна боја боја алатка, но ефектот може да се задржи подолго време само како кармин ефект.Корисна употреба и чисти, може да се чистат темелно со шампон.Бојата е природен и многу блиска до оригиналната црна или кафеава или кафе боја на косата.Црна, темно кафена и кафе боја за вашите опции.Спецификации : Главни Состојки : Маслиново Oil Color : Црна, Темно Кафена, Кафе(Изборен)Нето Тежина : околу. 3.5 g Package Тежина : околу. 27g Item Тип : Коса Color Function : Боја Hair How Да се Користат : 1.Применуваат боја на косата се држи на белата коса нежно, обрнете внимание за да се избегне скалпот дел.2.Почекајте некое време или употреба на фен за коса да се исуши, да се избегне веднаш допир со рака. 3.Чешел за мазна коса.Пакет содржи : 1 x Боја на Косата Пенкало.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа